Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

cestitke Kinsiju na prvom trofeju, Simonu takodje, nije morao da krade

zavrsi se i ovo, srecom bez incidenata pa da se okrenemo repstaciji i OI

odlicna sezona za Zvezdu, EL, ABA, KLS

Partizanu svaka cast na borbi ali jbg mnogo su slabiji

 

novi sampion i titula, nasa Zvezda je opet najbolja ;)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majore pomirio sam kraj. Nisam od onih koji ljube bulju samo zato sto smo dobili, znas i sam. Mrzim Novicinu facu i njega samog, ali to valjda znaci da nesto vredi jos uvek. Nek odigra za Srbiju, prvi se ne bih bunio, svaka cast matorom liscu, pa i sam sam danas igrao kosarku posle sto godina... Tesko je sa 34.... Mada pokidao sam sve tri partije :bigblue: Tj pobedili smo, sut nije prelazio 35 posto.

Vinjak sa druge strane ostao na 15 posto, sa tendencijom da ga izujem. Sutra vikend, majko moja, zasto sam ti proklet? Dzile je bio gospodin uvek, koga ne mrzi da ore po skladistima yumetala znace da sam to govorio. Major koliko vidim na Agnostic Frontu, sta li ja da pustim, posle svega?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prespavao sam kurvarluk, a vrlo verovatno sam i hrkao. Koliko vidim i čujem, Aranitović se ponovo majmunisao. Treba Džikiću dati odrešene ruke u vezi vaspitnih mera, neka konsultuje... Halo, Limož.

 

http://mondo.rs/a909...ic-pretnja.html Tanja ti se jebe Cirbese Cirbeseee

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siguran sam da je uradio veliku stvar za covecanstvo, kao sto je i Siminingamim89 ili 91 azurirao pokazivace. Momci jednostavno razbijaju i ko smo mi da se bunimo?

 

A sad svi lepo napolje... Osim clanova benda Balkan Ekspres!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja koristim priliku da se izvinim svima koje sam uvredio, izvinjavam se sto mi ranije nisu popusili toljagu, jer, avaj, taj uspeh, niko uskratiti im ne moze.

 

Nemojmo praviti od foruma djubre, poizbacujmo pacove tipa alternativni mediokriteti, koji banuju ljude, jer nemaju muda da popiju jedan jebeni pelinkovac, plus ribe im se nasmeju nap postove uvazenih clanova i to im smeta.

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je zato Dzile ispao car.. kakav kvalitativni pomak u odnosu na Maga i putokaz ka boljim odnosima dva tima u buducnosti, bravo za coveka.

 

Inace http://www.sportske.net/vest/kosarka/oprostili-se-od-delija-na-najbolji-nacin-odlaze-miler-i-cirbes-265307.html - to je to, sad jos Kinzi i Jovic da odu i tu smo negde na nivou Metalca. Nadam se da ce ovi ozbiljno shvatiti prelazni rok i naci prave zamene, ali tesko ce biti naci likove koji su em kvalitetni em toliko motivisani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao je i dusko tosic slican gaf pre neku sezonu...nista cudno, pola njih u oba tabora ne navija za klubove u kojima igra

imam neki Tempo iz 1969 gde Bjeka prica kako iz Proletera moze samo u Zvezdu a posle kad je dosao Bari nije izlazio 3 dana iz kuce, a Dule Savic ga zvao da casti

pfff

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...