Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ово је срамота да нема даље.

 

На 2:19 до краја Звезда прави другу тимску, а до тада је било рокај снимај одбрана.

Ми у бонусу ко зна откад.

 

Вилсона човек посла скоро у публику, са Арене се чуде како је изгубио лопту.

 

Гледао сам све и свашта и не волим да се жалим на суђење, али ово је прешло сваку меру.

 

Тачно ме боли курац да ли ћемо да добијемо четврту или не јер ми то не смемо да добијемо. Ова утакмица је најбољи показатељ.

 

Играмо са једним плејом, азилантом.

Центар избегао затвор јер су му наместили силовање.

Новица који снаге има колико Чаша Илић. Резерва је Витковац.

Без бекова. На папиру су ту Маринковић и Милутиновић.

 

Мени је ова победа доста. Спрцали сте паре да вас добијамо на овај начин.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo ljudi, cestitke. Neverovatno da te usere jedna utakmica koju si zasluzio da izgubis i onda odigras jos gore sledecu, a imas ogromnu mentalnu prednost. Ne bi me uopste cudilo da ovo ide u petu, bice zabavno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na kraju da ne bi one trojke sa pola terena... :)

 

Гурне и онда руке уз сисе - нисам, нисам.

Simpatično je da su sa glumljenjem faula prilikom šuta krenuli mnogo pre Novicine pete lične (koja je iskreno bila), ali jedno vreme su sudije oklevale. Nad Cirbeson dva presmešna faula, čini mi se dva, jedan sigurno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam razocaran toliko porazom koliko time da se satro setis da igras 3 minuta pred kraj na -15

zasluzeno dobio partizan, nasi opet pomislili pobedice se sam a ono kara banana

ukoliko se ne trgnu ovo ce otici u petu a tada je sve moguce, morao bi Vucic ko onomad Kristijan put svlacionice da krene

par minuta ozbiljne kosarke nije dovoljno da se dobije serija, zato im treba jebati mater ova dva dana da utakmica jedino moze da se dobije ako se boris od pocetka do kraja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodo Cova. Vlada malo preemotivno, lose percepirao sudjenje :bigblue:

Nije nam svirano nista, svaki drugi sut je bio pod teskim faulom... plus to sto smo imali samo dva faula je i donelo pobedu. Pa, aj dobro zasluzenu. Ja ipak iskreno mrzim, mozda nisam merodavan. Nisam bio na Kalisu nocas, znalo se da ce Coki da zaradi koji milion na kladzi, izdajom pravih navijaca, tj mene. Serem se u milione. Nigde nisam video jednu jedinu gresko na stetu franjinih beba, moooooooooooooozda, ali mooooooozda malo Vilson slucajno gurnut sa ledja pri samom kraju, ali usled loseg , katastrofalnog pasa, nije se smelo svirati. Lepo je sto se batrgate, ima jace da boli....

Bilo je nekih sranja tu po kraju, braca biju bracu... Porazgovaracu sa svima, jos uvek moja rec ima neku tezinu...

 

ZASTO BIJES NAVIJACE

 

 

 

ERIK KANTONA?

Edited by Sreta
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...