Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Preteruete, njihova postava koa e zavrsila utakmicu e nba petorka...nimalo naivan tim...jos kad kapibara Delavedova uvali 23 poena, a specialnost su mu odbrana i razigravanje - tesko ih e pobediti...on ih drzao na egalu 3/4, ostali se taman regenerisali za poslednju cetvrtinu da nas dotuku

 

Ja bih se ponadao tome da nekim slucaem Hrvati budu prvi, a mi cetvrti...redovne su nam musterie, a izbegavamo Amere u polufinalu

 

Ali tesko e sve iskalkulisati, igrati posteno, pa kako se zalomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mogao da gledam do kraja, imao sam šta da vidim kad sam video rezultat :udri: 33 poena u poslednjoj četvrtini, toliko Kina juče nije primila od Amera ni u jednoj četvrtini :mhihi: Šta da se radi, baš usralo bezvezno sa tom povredom, i baš je morao Bjelica da bude; kenguri su doveli fin sastav, jesu to NBA igrači, ali poprilično meh kalibra, nije to vrhunski kvalitet, ali su ipak među 4-5 najboljih ekipa na turniru. Ništa, ide se dalje, bilo bi baš baš lepo kada bi se mogli nekako dokopati medalje :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudija ih je realno odrzavao sve vreme, Djordjevic na kraju ispustio utakmicu, igrala petorka u kojoj niko ne sme da sutne. Nedovic previse siluje opet, kad Teo nije u igri ostaje da molimo boga da nekog nesto usere. Raduljica dobar, lazni sutar djene-djene, na kraju nije ni on sme da sutne. Trebalo je rutinski privesti utakmicu kraju, ovako ispada kao da su nas naguzili. Jokic par puta zasrao u odbrani i kad nije dao ona svoja dva suta, morao je da ga vadi. Moraju Kalinici i ostali da daju po svojih 5 poena protiv ovih malo jacih, inace, suci prevagnu ako zele. A zele.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...