Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Moramo dobiti i Barsu i Uniks, jer ova Darusafaka ce verovatno dobiti naredne dve. Bilo bi lepo da ih Bamberg dobije kuci, ali ne verujem, mada Trankijeri to sigurno nece pustiti.

 

Ja nesto kontam ako Jovic ide u Barsu tu bi Coravi mogao da sredi kao deo dila, njima ionako nista ne znaci.

 

Ali jbg. da je Jovic bio tu prosli bi mi ovo glatko. I Radonjic se glupirao, trebao je vise da ga odmara u ABA ligi a on jurio neke rekorde koje niko ne pamti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakvi rekordi u aba ligi, ne sprdaj se tu, Zvezda je toliko jaca od ostatka lige da bi dobijala sve i sa Borisom, Dobricem i Radanovom na pleju

 

Zvezdi treba dobra cetvorka, sinoc je na kecu Volters bio korektan, dok su Luka, Bjelica i Tompson igrac manje na terenu

 

sledece sezone nadam se da cemo nekako uvaliti Luku nekome, Tompson verovatno ide dok Bjelica ima ugovor na jos sezonu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcina.

 

Otkada je Jovic u autu organizacija napada ne postoji. Umesto da igramo na centre mi se takmicimo sa njima ko ce vise trojki da sutne, pa kako da dobijes kad su bolji suteri.

 

Guduric je tek posebna prica. Covek kad bi spojio dve dobre partije udario bi grom iz vedra neba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па Јовић вам је пола тима и ви сте без њега просечна екипа.

Волтерс, човек, игра за себе, боли га уво.

 

Томсон је измислио кошарку за Митровића, али нема минуте.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

У Блицу се и даље помиње мртва лопта и крађа коју је спровео Јавор.

Чак су цитирали и Дебелог који је пре две године оплео по Јавору. Сад је радо цитиран и добар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke Jarcoslavu na pobedi !

 

Mislim ovo je blaćenje srpske košarke, izgubiti od nikad slabije Barselona. Tkz. Crvena Zvezda je klub koji ima najveću podrku države u istoriji evropskog klupskog športa a igraju kao Beobanka sa Cimbaljevićem, da nemaju 50 slobodnih bacanja više po meču Partizan bi ovu sprdačinu od ekipe deljao sve sa Ratkovicom i Vrapcem sa 15 razlike.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...