Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

30 minutes ago, Мајор Гашпар said:

Cigani igraju sa jednim plejom, Covicem, koji nikoga ne moze da sacuva.

Pritom konstantno pravi korake, a sudijska trojka i delegati zevaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.espreso.rs/sport/navijaci/400739/sahrana-zvezde-u-pioniru-kimijeva-grupa-stigla-sa-pogrebnim-vencima-i-zapocela-cuvenu-pesmu-falile-samo-narikace

:rockdevil:


i dalje se peva pesma sa stihom "ruše vam naselje", za koji smo odgovorni drugar i ja :bigblue:

čitam kod cigana na RSB da je Lazić posle utakmice izbacio neku reklamu sa košem u poslednjoj sekundi :haha:
verovatno obaveza prema sponzoru, ali brate koliko treba da budeš glup da to okačiš posle ovakve utakmice? :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako da ne čitaš ovo jebo te bog
pa to je najbolje štivo koje postoje, ovakvi degenerici ne postoje ni u Letu iznad kukavičjeg gnezda

tamo su svi komplet za izučavanje, počev od vrhovnog bolesnika Zajceva, pa preko onih vatrogasaca, vulevukojavidaka, rileta i ostalih
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jbt..Kuruz još I nabraja

ja sam jednom u životu usao na vaš južni front i rekoh ono nije dobro za stomak..bolesno je

Par puta na Avangardu a tamo je već slično kao rsb mada je rsb bolji ako izuzmemo navijačke teme

Kao što sam oduvek pričao ppp je za klasu bolji od svih foruma 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste kurac, ppp je sranje
nema psovanja, nema vređanja... jebo to
najbolji sport je ovde, iako je sad propao, ali to je i dalje bolje od svega ostalog

sa ppp bismo Sreta, Lemi, Hejl i ja bili banovani odma', jebao bi nam mater onaj radule ili kako se već zove idiot
Majora da ne pominjem

Edited by kuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah secam se kad sam se ja vratio ovde, napadose me ljudi iz cista mira, mislim se jebem ti forum vredjaju me ljudi a nigde banovanja

hahahahaah jeste ovde zajebancija prava ali ppp je naravno klasa iznad, prejak forum

nije tako los i rsb samo da nema bas bas ostrascenih likova, ima tamo svasta pametnog da se procita nisu svi navijacki maloumnici :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Мајор Гашпар said:

Ne bi oni znali sta je zvec zvec. :)

 

Inace, veceras Dule kod Tegeltije.

majore moram ti priznati da mi nedostaje dule ali onaj u punom sjaju i snazi, koji je znao da se najebe majke sudiji, da ode preko pola terena do njega, da prekine kontru

ovo sto danas gledam nije to to

ko tenis da gledam pa upute jedan drugome u fazonu Koji je tvoj problem i onda ATP ih kaznjava :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, darkonet said:

hahahah secam se kad sam se ja vratio ovde, napadose me ljudi iz cista mira, mislim se jebem ti forum vredjaju me ljudi a nigde banovanja

Ko te vređ'o?  Samo te Hejl uljudno pitao da li slušaš Manowar... i Black Sabbath, čini mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...