Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Cuj plac

ko je to bolji od Kaline? Lucic? Gagi?

Da se ne zajebavamo

Nije ga pozvao zbog Kosova ili što je drvio kurac po twitteru bukvalno

Meni se čini da ćelavi bas ima sreće. .imao je on još ovakvih odluka pa nekako udje u finale..Prvi put kad usere motku istom će da ga najure 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne vidim gde je problem
Nedović svakako nema mesta pored ljudi koji će igrati na njegovim pozicijama, a sa Kalinićem očigledno postoji neki problem i to nije ništa novo, isto je sa drugim igračima bilo i na SP 2002, EP 2005, sa Micovim pre 3-4 godine itd

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prvo je bzv da na twitteru izadje spisak i da se jednom od glavnih igrača to saopšti tako

Naravno da Sale neće reći da je Kalinari los za atmosferu ili da se ne uklapa u koncepciju nego će reći odluka je moja i ja odgovaram za rezultat 

Tako da se Saletu ne može ista prigovoriti  jer ima rezultat a čim on izostane kenjace se po njemu da je grobar i picka celava a ne Sale nacionale

Ova učitavanja da ih ne vodi jer su Zvezdasi su za maloumnike tipa sns..sps..ds 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel čitao ko ono serendanje Milice Dabovic po selektorki i igračicama 

jebena ženska košarka 

Satro se oprostiš i posle tražiš da se vratis nazad sa 35 god da igraš olimpijadu 

Kakav ženski debil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se prekinuo na poslu, evo pevam kroz kraj:

 

HRVATSKA, HRVATSKA

 

|NEOVISNA DRZAVA

 

Normalno, niko nece konfrontaciju, tuzni decaci od 12 godina, gledaju me sa podozrenjem, ravnica se prostire u nedogled... E, moj Dorcole....

Kazem deci da se sprdam, nisu to ocekivali, kaze ovaj mali, sin od Paje Plastic Man-a, znao sam da se zeza...

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...