Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

raduje ova borbenost i izgaranje na terenu. Krstic pravi lider ekipe, kad je trebalo resavao, sut spolja malo slabiji ali to sam i ocekivao, realno prethodnih godina spolja su nas drzali Keselj i Savanovic, tu je sad Bogdanovic...Duda je to dobro sklopio, iako su mladi nisu bas toliko srljali, samo se nadam da nece sad da polete...uglavnom bosance bi trebalo sa 30% snage da dobijemo.

 

Kalinic je bacio nekoliko teskih frljoka, verovatno ni on sam nije znao sta je hteo...ne znam da li je trema ili sta vec, iskren da budem ja sam njega sad prakticno prvi put gledao tako da ne bih da sudim na osnovu jednog meca, valjda ce da se popravi.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvalio sam se. Nista ne mogu da procitam, ali to vas i dalje cini kurcevim kucima. Bjelica Bog i Krle kapiten. Major je legenda sam po sebi. Svasta ce se desiti sutra u kraju, ali mene boli tukidit. Gazda se vratio, Tosre je u treningu, Giska me ne konta, ali, racuna se samo to da sam ja jaci....

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво- Босна Летонија је једна од горих утакмица које сам икад гледао. Јеботе, као да се нико ни са ким никад у животу видео није, свеукупно 2 нормална напада нису била на утакмици. Мирза опет изигравао мајмуна, мисли да је Кармело. После Еуробаскета само упад серијског убице у свлачионицу Нетса може да га стави у конкуренцију за тим.

Македонци целу текму били бољи, на крају покрадени жестоко.

Наши маестрално одиграли. Крле сјајан, Бјелица и Марковић одлични. Богдан се мало испуцавао али ми је драго што му Дуда даје простора. Анђушић и Калинић једини лоши. Рашко ок одиграо, али може то боље. Чак је и Гагић оно што је играо одлично одрадио. Против Босне пустити Штимца,Мицића,Анђушића, Калинића, малог Крстића, Гагића а одмарати пре Крлета, Бјелицу,Недовића,Рашка. Те пацере морамо да добијемо са пола курца.

Гледао помало Хрвате, какав смехотрес од екипе. Можда се мало и покупе у следећим утакмицама, али оно данас је био хорор. Иначе скроз занимљив дан, пукли Турци,Руси, Словенци једва добише Чешку, саката Немачка добила Французе, Британија добила Јевреје .

 

И да, Литванцима поред оба Лавриновича, Валанчијунаса и Монтејунаса петицу игра сакати Јавтокас, превара од играча. Ранг Сонгаиле.

Share this post


Link to post
Share on other sites

litvanci su košarkaški primitivci, vazda bili - ne ide šut i kita u bulju. ko voline su. baš ne volim košarku koju igraju.

našima svaka čast pre svega na borbenosti, možda i nisu pokazali neviđenu klasu, ali su baš odigrali srcem. prelepo je bilo gledati markovića i bjelicu (pa i sve ostale) kako ginu za svaku loptu. anđušić nije bio toliko loš (ona trojka što ju je ubacio vadi sve), ali kalinić baš loš, posebno prvo poluvreme (što ostavlja nadu da je ipak bila trema). krstić verovatno naš poslednji veliki igrač, kraljina. katić je solidan bio, malo manje dizigrava pleja sve će biti super (3-4 lopte je lagano izgubio). nedović zmajčina.

takođeveliki je plus što su igrali prilično konstantno, naravno manjih padova je bilo (mada je često zapravo bila reč o par litvanskih frljoka koje su ulazile zaredom), ali prilično visok i ujednačen tempo čitavu tekmu. takođe, ono što krasi reprezentaciju pod dudinom palicom već godinama - visok nivo uigranosti, bez obzira na brdo novajlija, bilo je nekih lepih, a pre svega efektnih akcija.

 

uglavnom, mnogo važna pobeda, koja mnogo može značiti u drugom krugu, ali o tome polako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kraju krajeva jebes kvalitet igraca,koji je u stvari vise nego dovoljan samo da se par igraca tu malo opusti i pusti ruku,postavka igre je doktorska,jedan stefan markovic igra kao zmaj jebote,uzivanje ga je bilo gledati.jedno sto mu zamjeram jeste sto milosavljevica nije poveo,razumijem ja zasto njemu treba kalinic,ali mislim da bi bio bolji i to mnogo.takodje,gradjenje reketa na defanzivnom skoku moze bolje,uz ovakve skakace,rasko je tu mogao bolje,ali sigurno da mu je mozak posle onog brljanja ostao tamo,kontam da ce obrezanima da se najebe majke i onda nema brige.

 

nedovic bez izgubljene lopte,ljudi ja vam kazem,duda je cist genije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си први центар Благота. Онај црнац дивљак ни један крштен пас центрима није бацио, серем ти се у плеја.

 

Хрвати распад, Репеша ће да добије срчани удар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хрвати се извукли против Грузије, Летонци краљеви добише Милове пулене. Много су ми готивни Летонци, мала земља, просечна репрезентација, 2 најбоља и један сјајан играч отказали али играју са својим играчима, своју игру, гину, не требају им ни Мекејлеб ни Рајт ни Рајс ни Дрејпер ... Цареви, навијаћу и против Македоније за њих.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je, samo kad smo ove pacere odjebali. Malo sam se nervirao u trecoj cetvrtini zbog neozbiljnosti kod +25

 

Inace, sudjenje na ovom prvenstvu je katastrofa, ne mislim samo na nase tekme, gledao sam i CG-Makedonija i CG-Letonija, generalno bas lose sudjenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

teško je bilo ostati ozbiljan protiv ovih što se nazivaju bosna i hercegovina.

 

kada smo igrali, igrali smo zaista dobro i to skro svi igrači, ali markovića treba izdvojiti - uvek je bio dobar u odbrani, sada je fantastičan i u napadu, dečko ima sjajn pregled igre.

 

reprezentacija me trenutno ponajviše podseća na 2009/10, na ono srebro i pokradeno sveCko: mladost, požrtvovanost, složnost, uigranost. bez umišljenih zvezda, bez sebičnih kurtona u koje su se pretvorili upravo nosioci igre tih godina.

jebeni tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Марковић одличан, али ми никако није јасно како није поправио бар мало шут након свих ових година.

Очигледно је да иде на пас тј. да неће шутирати и самим тим се то може читати.

 

Цепај даље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...