Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Цигане развали Вујчић. Скоро целу последњу четвртину играо плеја,

Једноставно, мајстор! Вероватно последњи високи играч са мозгом плеја који игра у Европи.

 

Брзо ће овај Лазић, као што сам рекао раније, да попије отказ.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

 

ne nuzno, ali samo se seti koji vam je skor bio u evroligi pre te jadranske lige (koju je i cokijev fmp uzeo), ono bili ste kanta za punjenje. posle ste ojacali i radom...naravno da nije samo politika faktor, ali jeste vrlo bitan.

 

 

 

http://www.euroleague.net/history/50-years/the-archive/i/16102/1609/barcelona-1998

 

 

Činjenice iznesene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nuzno, ali samo se seti koji vam je skor bio u evroligi pre te jadranske lige (koju je i cokijev fmp uzeo), ono bili ste kanta za punjenje. posle ste ojacali i radom...naravno da nije samo politika faktor, ali jeste vrlo bitan.

vujosevic jeste dobar trener-stvaralac (iako nije dobar za druge situacije, sto je i njegov izlet napolje pokazao), i napravio je dosta dobrih igraca. ali nece bas biti da ste se samo radom i nicim vise probili, dok su u zvezdi bacali svake godine 10milionski budzet u rupu.

 

vama je frka sad jer su zvezdi bolje podeljene karte. videcemo.

 

ja licno ne mislim da je sigurno da ce zvezda biti bolja od partizana ove godine, ali su bar sanse za to ovog puta realne, za razliku od zadnjih 10 godina. da nije tako, ne bi ni kukali vujosevic, todoric i kompanija na sva usta.

 

sta god svako srao za cokija, jedno je sigurno - zna da radi posao. samo pogledajte cija je skola unazad godinama ovde bila najbolja, i koliko je igraca poteklo iz zeleznika. nije bas samo da je on mafijas i to je sve.

jeste gnjida politicarska, ali jeste sposoban da napravi i rezultat. videcemo.

 

 

tih godina nam je 2x izmakao top 16 za po pobedu, onda smo dve godine bili ocaj. a od 2006/2007. smo igrali top16 i ostalo stalno. do prosle sezone.

sto se tice fmpove skole, reci mi koji igrac je izasao iz te skole? igrac, ne poluigrac. sem tea, ali on je napredovao kod dude.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

ето зашто нормалан човек не може да размишља као Цигани

 

 

колико се поносим самим собом што сам убио у себи ту болест, па то не могу да вам опишем

 

Čega se pametan stidi, budala se ponosi. Uvijek bilo i biće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tih godina nam je 2x izmakao top 16 za po pobedu, onda smo dve godine bili ocaj. a od 2006/2007. smo igrali top16 i ostalo stalno. do prosle sezone.

sto se tice fmpove skole, reci mi koji igrac je izasao iz te skole? igrac, ne poluigrac. sem tea, ali on je napredovao kod dude.

pocetkom milenijuma su vas nakantavali u evroligi. da nije bilo jadranske, vi ne biste ni ojacali i dosli fo f4, jer raspala zvezda (koja je svesno rasturana)i nije bila neki takmac. eventualno bi tu pripretio fmp tada (uz bfc beocin onomad), i to je bilo sve.

 

fmp je napravio dosta igraca. nije duda napravio tea, vec fmp.

mislim, ne pada mi napamet da budem advokat fmpu, ali pogledaj nase mladje reprezentativne katagorije, i koliko je igraca iz fma prodefilovalo kroz njih. naravno, to ne mora da znaci da ce postati dobri seniori, ali je ocito da dobro rade sa klincima.

 

teo, macvan, raduljica, musli, erceg, askrabic, pa i taj labovic, i jos masa. mislim da je bespotrebno da polemisemo da li fmp imao dobar rad sa mladjim kategorijama ili ne. bili su 2x osvajaci jadranske, dosli do same zavrsnice uleb kupa a uglavnom sa svojim igrackim kadrom, a sve pod vodjstvom cokija. mora da su nesto radili dobro.

 

evo sad je zvezda pukla u splitu. videcemo sta ce biti dalje.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu na punili, mozes da vidis na el sajtu ako hoces.

teo nije postao igrac u fmpu. napredovao je kod dude. macvan nije ni debitovao za prvi tim fmpa (nisam sugiran 100%), al svejedno, u hemoframu je napredovao. bludnika necu komentarisati. za muslija cemo videti. erceg je polovina poluigraca koja samo trojke sutira. a labovic... pa njemu je jedan jenisej vrh karijere.

za mladje kategorije me boli k, jako mudo. drugacije ne bi mogao da uvalja one svoje poluproizvode...

 

haha askrbic. nisi pomenuo cvetkovica i gorana nikolica. :bigblue: a i moze malina da se naljuti...

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovi igraci mogu biti po tvom ukusu ili ne, ali dosta njih su postali reprezentativci. nista bolje igrace nije partizan napravio.

i ne kontam sta ti znaci 'nije postao igrac'? naravno da se svaki igrac potvrdjuje na velikoj sceni. ni ronaldo onda nije postao igrac u sportingu, nego mancesteru? teo je iskolovan u fmpu.

kako bilo, fmp je 2x uzeo tu jebenu jadransku i stigao do kraja uleba sa gomilom igraca iz sopstvenog pogona. znaci da postoji neki sistem rada.

 

kako god, videce se cokijevi rezultati rada na kraju ove sezone.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Боли ме курац да читам ове расправе.

Ово данас је срамотно,један пилићарски Сплит са неким тинејџерима и Вујичићем рекреативцем. Упркос свему,човек је и даље јебени мајстор,нема данас таквих центара,центара који играју мозгом.

У одбрани распад,у нападу без акција,нисмо имали 3 крштена пика,онај Браун се распада стравично. Горе од овога не може,видећемо шта ће бити у Задру,али генерално не верујем у Лазића плус мислим да ово није ништа специјално јак тим.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao bas celu tekmu ali mislim da je Covic imao vecu minutazu od Rakocevica, mada realno i Rakocevic je bleda senka onog sto je bio, sinoc se nije ni primetio...nego nema nama leba ako se ne dovede iskusniji trener, ovaj Lazic nema nikakav autoritet, na terenu se ne zna nikakav red, a i cini mi se da taj covek uopste nema predstavu ko treba tu da bude nosilac igre i koja mu je prva petorka, ceo mec je menjao sastav ekipe, kao da je prijateljska...i po hiljaditi put da kazem da mi Radivojevic ide na kurac, jebem ga onako retardiranog...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

мислим да ово није ништа специјално јак тим.

 

Nisam gledao utakmicu , pogledacu reprizu , ali sam saglasan sa tobom , Zvezda stvarno po imenima nema nesto specijalno jak tim , na ulici bi 90% fanova kosarke prepoznalo eventualno Rakocevica jer je u rotekloj deceniji jedan od najboljih srpskih kosarkasa i Katica jer je igrao za Partizan . Ameri su uvek nepoznanica .

Sa jedne strane drago mi je da je Zvezda izgubila , ali sa druge voleo bih da ne menjaju trenera jedan period :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...