Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Нисам знао да је играо повређен. Јбг, сложићеш се да су га баш форсирали и да га није хтело тј. да су му се стегла јајца. ;)

Биће крви до колена кад се буде играло у Задру. Стандардно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofalna igra Partizana , Vujosevic je morao da trgne i publiku i tim tehnickim greskama , ali je preterao malo .

S obzirom da Lucic nije igrao , i da je Andjusic nedovoljno primpremljem ocekivano losa igra , pozitivne ali ne i epohalne ocene mogu dobiti Gagic , Musli i, Bogdanovic i Tomas . Pogotovu Bogdanovic , vidi se da decko ima smisla za kosarku , kida u odbrani .

Tomas se trudio i pohvale za to , mislim da je dobar za drugog pleja , za prosek od 8p po mecu je ok , ali ne i za vece domete . Gordon je slabasan , ocekivao sam jaceg momka . Vesterman razocarao , izgoreo u zelji ,ali treba ga sacekati , elegantan je to igrac , bice od njega nesto . Kompletna centarska linija mora pod hitno u teretanu , 3g proteina po kg telesne mase dnevno , 5g kreatina pre i 5 g kreatina posle treninga , izgledaju kao kosturi , ko generacija Kicanovica , haos .

Mora vise prostora i akcija da ide na sut Bertansa , izgubicemo jos jednog talenta poput Klobucara .

Sve u svemu vazna je pobeda , ni jedna utakmica nece biti laka , ovo je pocetak i mozda je i dobro sto se tim namucio vec na pocetku .

 

Smrt fasizmu , ziveo Partizan !

 

http://www.telegraf.rs/sport/357323-prepiska-navijac-citaces-posmrtni-govor-vujosevicu-tegeltija-covic-ucestvovao-u-ubistvu-premijera

 

Tegi malo karao gane .

 

http://www.kkpartizan.rs/sr/intervju.php?id=1122

 

Kosarkaska legenda !

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefan Lazme, bivši košarkaš Partizana, ipak je prihvatio ponudu Panatinaikosa i sledeću sezonu će provesti u Atini. 30-godišnji krilni centar iz Gabona je dugo pokušavao da se izbori za NBA angažman, trenirajući u kampu Bostona, ali je na kraju odlučio da se vrati u Evropu.

 

 

Kako bi nam lepo legao Lazme u ovoj ekipi sada, k'o budali tuce samara. Onaj Gordon juce se odlicno uklopio u sivilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја подржавам клуб који волим и боли ме курац да ли ће и сам Ал Капоне да дође да га вади из гована. Какав год да је тај Човић, бар не може у већа срања да ували клуб од оних који су раније били на његовом месту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja teza?ocekujem izvinjenje,niko me nikad nije ovako uvredio.

 

a ozbiljno,vi zvezdasi podrzavate covica i ovo sto je napravljeno sa zvezdom otkad je on upao u pricu?ozbiljno?

 

Bio penal jebiga. :wink:

 

Da nije on upao u pricu,klub bi umro.Mislim da je sve jasno,saberi 2 i 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da ga ugasi,kao sto ga je ugasio?mislim,ja se stavljam u vasu kozu,da neko upadne u partizan,ugasi ga i krene da tripuje ostatak planete kako je to i dalje taj klub sa sve lebronom i garnetom a da je partizan izvukao iz opstinske lige rakovica zelio bi mu sporu i mucnu smrt.

 

ne radi se o tome ko je i kakav je covic,koga zabolje,klub nema nista sa tim,vec sto je to sad efektivno drugi klub koji je njegova prcija.

 

lemi:

 

to je teza budale koji je na kraju ispao predstavnik navijaca zvezde (iako ne sumnjam da iza svega stoji covic licno),i njegovu tezu nikako ne mogu da dopustim da prisivas meni,otud zelim izvinjenje.ako je ovo zbog toga sto sam te u sali nazvao bukvom,meni ne preostaje nista drugo nego da izrazim zal sto si postao takvim bukvalistom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени су невероватни комплекси гробара, који желе да се СД Црвена Звезда угаси. Па јеботе, сваки поштени Делија ће да подржи било какво решење за Партизан, да су они у курцу у каквом смо ми, да се тај тим одржи. Спорт нам је ионако бедан, једино га живим држи то ривалство између Звезде и Партизана. Кад би се један од та два тима угасио, могли би смо само да се сликамо и да заборавимо више на српски спорт.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја подржавам клуб који волим и боли ме курац да ли ће и сам Ал Капоне да дође да га вади из гована. Какав год да је тај Човић, бар не може у већа срања да ували клуб од оних који су раније били на његовом месту.

 

Тако су и за Лукића говорили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...