Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Budimo realni Covica zabole ku*ac za Zvezdu... Da je ostao pod imenom FMP nikada ne bi mogao da traži državne pare i da ih i dobije... Zvezda bi se skroz ugasila da nije doslo do ove kombinacije, iako je i ovako pitanje sta ce biti sa njom za 4 godine.... Da je doslo do fuzije klubova mogli bi da nam se sagnu svi oni koji tvrde da nastali klub nije zvezda, ovako je to jasno kao dan... jbg, prava Zvezda je zamrznuta, a mi imamo bar kakvu-takvu ovu novu Zvezdu... Nadam se samo da ce paciijent oživeti nakon što ga odmrznu... Ukoliko partizan kojim slučajem ne udje u EL na kraju ove sezone, imaće i on problema, i kanda i tu može da padne neko zamrzavanje... :pivopije:

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени су невероватни комплекси гробара, који желе да се СД Црвена Звезда угаси. Па јеботе, сваки поштени Делија ће да подржи било какво решење за Партизан, да су они у курцу у каквом смо ми, да се тај тим одржи. Спорт нам је ионако бедан, једино га живим држи то ривалство између Звезде и Партизана. Кад би се један од та два тима угасио, могли би смо само да се сликамо и да заборавимо више на српски спорт.

 

kako su uspio da protumacis ovo sto napisah da zelim da se zvezda ugasi,leba ti?aj mi molim te objasni.ja rekoh da je uzas sto se zvezda ugasila,normalno da zelimo da zvezda postoji i da bude jaka jer ce onda i partizan da bude jak,ne kao prosle sezone.zelim da i jebena igokea bude jaka a ne zvezda sa kojom se igraju minimum 6 meceva po sezoni,na stranu sve price o rivalitetu itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Проблем у целој овој причи што је ФМП био приватни клуб, а сада се зове ЦЗ и даље је приватни клуб који жели да буде државни и троши државне паре.

 

Не спорим чињеницу да је за српску кошарку битно постојање ЦЗ, али ваља и са овим баратати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompleksi nastali sezdesetogodisnjom dominacijom, kako u fudbalu, tako i u kosarci, nece promeniti stvarnost. Vi necete doveka biti sampioni ni u cemu. Covic mozda nije covek kosarke, ali da se ne lazemo, od kad se ne bavi kosarkom to nije ni Danilovic, aka BOSANSKO GOVECE. Vujosevic je mafijas, ako ne ranga Covica, onda malo gori. Sa vitezima viteski, sa gangsterima gangsterski. Jebiga, dosli jaci, a kad dodje jaci, lepo se povuces, ili pusis kurac. Jasno je da vasa korumpirana vrhuska nece da se povuce. Moracemo da vas pregazimo ove godine, i naredne, i naredne, i naredne. Prvo po svaku cenu pokrasti 11 titula, da se stvari vrate na svoje mesto, a onda mozemo da pricamo o postenju.

 

TI TAMO S' S DRUGE STRANE PEHAR SAD STO DIZES

 

OD TEBE TRAZIM SAMO JAJA DA NAM LIZES

Edited by Sreta
  • Upvote 8
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто би се ико повлачио ако деље десет и више година боранију. :)

 

На крају сезоне ћемо сумирати резултате, па ћемо видети ко ће у затвор, а ко у гепек.

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste covic muljavina, ali ne svrbi to grobare, vec to sto zvezda konacno ima tim i logistiku da im se suprostavi. i naravno da se sad pricaju razne price, ovo-ono. jeeste, da nije to uradjeno kao sto je uradjeno (to zamrzavanje), vi biste kao cutali? opet bi bila ista prica.

pa vujosevic skace na sudije i kad su 200% u pravu, jer je njemu to legitiman vid (pritisak na sudije) ucestvovanja u utakmici, naravno da se nasao ugrozenim pa spominje zvezdu kako je spominje...covic jeste govedo, ali je namazan sa 1000 boja, stoga i ovo trulo saopstenje od pre neki dan, posle kojeg danilovic poziva na smirivanje tenzija (da se razumemo, i ja sam za to).

sta ce biti dalje, zivi bili pa videli. ja nisam zagrizeni zvezdas previse, ali je jasno kao dan da je zvezda unistavana i u basketu i u fudbalu zadnjih 10 i vise godina. meni je zao sto uvek mora jedan tim da se favorizuje, ne znam zasto se nekako ne dogovore da bude to pola-pola. sa ovom vlascu to ce ocigledno biti zvezda.

 

edit: evo sad citam i danilovicev intervju. jbt koja zamena teza. sad kad se spominje njihov puter na glavi, on prica kako ne treba zvezda da se bavi njihovim problemima, kao sto se ne bave ni oni zvezdinim. a cime se onda to bavio vujosevic? koji cirkus...

a za tegeltiju se odavno zna...konta on kosarku, ali je obojen i previse. sta bi tek bilo da je u upravi...

Edited by Џрк
  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени су невероватни комплекси гробара, који желе да се СД Црвена Звезда угаси. Па јеботе, сваки поштени Делија ће да подржи било какво решење за Партизан, да су они у курцу у каквом смо ми, да се тај тим одржи. Спорт нам је ионако бедан, једино га живим држи то ривалство између Звезде и Партизана. Кад би се један од та два тима угасио, могли би смо само да се сликамо и да заборавимо више на српски спорт.

ajd ne seri

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени су невероватни комплекси гробара, који желе да се СД Црвена Звезда угаси. Па јеботе, сваки поштени Делија ће да подржи било какво решење за Партизан, да су они у курцу у каквом смо ми, да се тај тим одржи. Спорт нам је ионако бедан, једино га живим држи то ривалство између Звезде и Партизана. Кад би се један од та два тима угасио, могли би смо само да се сликамо и да заборавимо више на српски спорт.

 

ja ne bi podrzao ovakav partizan. dakle, ako nekad dodje do ovoga u kkp (a nece, jer kkp vode grobari), podrzavam izbacivanje u 4. ligu, pa se nanovo. nikakvi propali politicari da uzimaju ime kluba za svoj privatni projekat.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

прво да научите шта је правни идентитет и правни континуитет, па да се вратите да дискутујемо

vidi ga ovaj, ide na pravni pa dosao ovde da se razbacuje :haha:

bitna je sustina, a sustina je da na ovaj tim ljudi gledaju kao na Cz, sem ako nece da prozivaju . ako serete o tim fuzijama, sto ne spomenete i onu kad je m.marjanovic oteo teleoptiku zemljiste za zemunelo, a sto je sve prikriveno 'fuzijom'?

mislim, moze tako da se gadjamo do sutra, i jedni i drugi putera koliko hoces, jos od '45.

 

ono sto je bitno je da zvezda sada ima tim (za trenera nisam siguran) koji je sposoban da vas dobije i da se visoko plasira. za ostalo cemo videti. i naravno da sada dolaze ovakve price (alibi u slucaju neuspeha i sl.).

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste covic muljavina, ali ne svrbi to grobare, vec to sto zvezda konacno ima tim i logistiku da im se suprostavi. i naravno da se sad pricaju razne price, ovo-ono. jeeste, da nije to uradjeno kao sto je uradjeno (to zamrzavanje), vi biste kao cutali? opet bi bila ista prica.

pa vujosevic skace na sudije i kad su 200% u pravu, jer je njemu to legitiman vid (pritisak na sudije) ucestvovanja u utakmici, naravno da se nasao ugrozenim pa spominje zvezdu kako je spominje...covic jeste govedo, ali je namazan sa 1000 boja, stoga i ovo trulo saopstenje od pre neki dan, posle kojeg danilovic poziva na smirivanje tenzija (da se razumemo, i ja sam za to).

sta ce biti dalje, zivi bili pa videli. ja nisam zagrizeni zvezdas previse, ali je jasno kao dan da je zvezda unistavana i u basketu i u fudbalu zadnjih 10 i vise godina. meni je zao sto uvek mora jedan tim da se favorizuje, ne znam zasto se nekako ne dogovore da bude to pola-pola. sa ovom vlascu to ce ocigledno biti zvezda.

 

edit: evo sad citam i danilovicev intervju. jbt koja zamena teza. sad kad se spominje njihov puter na glavi, on prica kako ne treba zvezda da se bavi njihovim problemima, kao sto se ne bave ni oni zvezdinim. a cime se onda to bavio vujosevic? koji cirkus...

a za tegeltiju se odavno zna...konta on kosarku, ali je obojen i previse. sta bi tek bilo da je u upravi...

 

a evropska zvezda? sakota + ogroman budzet? kari? sta sve necu procitati...

kkp je sve postigao ogromnim zalaganjem na treningu svih igraca. mi smo krenuli prakticno od nule 2001. godine.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

stalno serete o tom budzetu, kao zvezda imala vise kesa od vas. ovo je prvi put da zvezda ima vise suski od partizana. kada je to zvezda imala tim kao sada? imala je max 2 jaka igraca, eventualno neki treci dobar, a ostalo sve poluigraci. nikad do sad nije imala skockan tim. i to samo vi grobari pricate da je zvezda imala ludilo kesa, a da je partizan (david) junacki sekao azdaju. da se razumemo, svaka cast za evroligu, fajnal for i sve (i sam sam se radovao tim uspesima kao da sam grobar), ali te price kako se stalno bijete protiv 10milionskog budzeta zvezde i vetrenjaca od strane uprave, a posebno d.vujosevica ne drze vodu, sem izmedju vas.

 

dakle, ovo je prvi put da zvezda ima veci budzet. rezultate cemo videti na kraju ove sezone, ne sledece.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi ga ovaj, ide na pravni pa dosao ovde da se razbacuje :haha:

bitna je sustina, a sustina je da na ovaj tim ljudi gledaju kao na Cz, sem ako nece da prozivaju . ako serete o tim fuzijama, sto ne spomenete i onu kad je m.marjanovic oteo teleoptiku zemljiste za zemunelo, a sto je sve prikriveno 'fuzijom'?

mislim, moze tako da se gadjamo do sutra, i jedni i drugi putera koliko hoces, jos od '45.

 

ono sto je bitno je da zvezda sada ima tim (za trenera nisam siguran) koji je sposoban da vas dobije i da se visoko plasira. za ostalo cemo videti. i naravno da sada dolaze ovakve price (alibi u slucaju neuspeha i sl.).

 

Не разбацујем се, него вам причам чињенице које ће вам потврдити сваки објективни правник, макар навијао за Звезду.

Исто сте урадили и у ватерполу и у рукомету.

 

Какве везе имају фузија и земљиште у контексту у који их ти стављаш? Ви се нисте фузионисали! Иди на сајт КК ЦЗВБГДДИВА и погледај где му је седиште.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako da ne :haha:

tad se tek formirao tim, i keselj i bjelica su se probili tokom sezone. ovog puta zvezda ima iskusne igrace (i ostvarene). meni je ovo prvi put da zvezda ima krsten tim. ali se bojim ovog lazica, tj. ne znam je li kadar da materijalizuje ovo sto ima.

 

edit:

kuruze, moja poenta je da je bitna sustina. sustina je da drzava ne bi dozvolila da bilo ko od 2 najjaca kluba (bilo zvezda, bilo partizan) propadnu, i naravno da se pri tome traze jajarska resenja. to je svima jasno. sustinski, ovo jeste crvena zvezda, i to je to.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja kazem. Kenjaju kako je Zvezda imala astronomske budzete a uvek su budzeti bili podjednaki a rekao bih da je Partizan vecinu sezona imao i veci, pogotovo prethodnih sezona. I jedni i drugi su dovodili amerikance slicne vrednosti a i Zvezda je forsirala mlade igrace, Keselj, Bjelica i mnogi drugi...a vi ste poceli dominaciju kad ste nam ukrali Vujanica :da:

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...