Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

ko je upumpavao tolki novac u zvezdu?

da nije pao s neba? da ga niste zaradili od ulaznica i prodaje igrača?

kolki je dug bio? 16 miliona? pa jebote život to su ozbiljne, ooooozbiljneeeee, pare i za barsu i CSKA.

upumpane državne pare i pokradene.

decenijam niste bili u stanju da izgradite klub i kada država više nije mogla da vas vuče - ugašeni ste, pa je sada Ćoki ustupio svoj.

 

raspodela je bila srazmerna rezultatima - ne može u jednom klubu da se krade i ne postiže NIŠTA, drugi da osvaja ABA i da bude konkurentan (nekad manje, nekad više, sport je to) u evroligi i da budu jednako finansirani.

mislim, okej, sada može, pa su premije za 14 utakmica El i šest utakmica evrokupa jednake...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja se slazem da nisu imali isti tretman i da nemaju,vama nikad nije drzava stajala na rep,nikad niste bili sabotirani izvan sopstvenog kluba,za razliku od partizana koji se otvoreno sabotira.i ovo sto je izboksovano za djilasovog mandata je bilo preko kurca,a sada tek da ne pricam.

 

nije problem,neka se otvoreno kaze takva i takva stvar,a ne da se vade bolesna djeca,kriza,srecnija vremena,bog,srpstvo,putin,gasprom,pripejd kartice i ostale gluposti.i da se batali sa pricom da je danilovic onakav i vujosevic ovakav.ja se ne sjekiram za partizan klinci iz citave evrope se kidaju ko ce prije da dodje i za dzabe da igra u partizanu,par sezona u ilegali na zdravim osnovama moze samo da ojaca klub,i slazem se da ako ko moze da podnese zrtvu to je KK Partizan.ja mislim da ti ljudi nisu zasluzili da je podnose ako nece,ali ako mora jebiga,neka se otvoreno kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad je to Partizanu država stajala na rep? i kada i kako se to Partizan sabotirao?

 

mani me tih Vujoševićevih demagogija i ispoljavanja njegovih kompleksa i sujete

 

rekao sam već, sve te priče su zbog toga što je Zvezda konačno konkurentna i što Partizanu više nisu bezbedni svi trofeji

 

isto bi bilo kada bi Barsa i Real počeli da se bune jer je Atletiko postao pretnja za titulu u Primeri

 

a mozga nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ja ne znam koji slepci žive u toj Srbiji, ali nekad, kad prolazim kod Autokomande, vidim jedan ogroman dokaz koliko je država podupirala Partizan, tu grobarsku Marakanu sa sto hiljada stajaćih mesta, koju su gradili u vreme kada je Partizan bio institucija, i kojem nije pomoglo ni finale Kupa šampiona da in neki cigosi poput Krcuna pogledaju

 

o čemu bre pričamo više, imate oči, gledajte Marakanu, grobarsko leglo, to smo mi grobari uzeli iz usta gladnog naroda

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mislite vi grobari da ne moze da drzava sabotira klub iznutra, preko nekih svojih isprdaka. Namerno se zamenjuju teze, kao sto je Svinja pominjao da je Tadija pucao penale na Marakani, a svi znamo zasto je dosao da ih puca. Upumpavan neki virtuelni novac preko nekih isprdaka poverilaca koji su i imali cilj da sjebu Zvezdu. Blokiran racun godinama, cutalo se. Vama blokirali racun, drzava ovo ono, gazenje preko mrtvih i sta ja znam. Onda prica kako nema rezultata. Nasim navijacima se u finalu zabranjuje da dodju na utakmicu, jer je izbilo sranje kad ste vi bili organizatori? Neke su titule pokradene i zabole me kurac za one koje su ciste, a to su uglavnom one kad smo se ugasili. Vi ste se isto ugasili, samo vam jos niko nije javio. JEBI!

 

ja ne znam koji slepci žive u toj Srbiji, ali nekad, kad prolazim kod Autokomande, vidim jedan ogroman dokaz koliko je država podupirala Partizan, tu grobarsku Marakanu sa sto hiljada stajaćih mesta, koju su gradili u vreme kada je Partizan bio institucija, i kojem nije pomoglo ni finale Kupa šampiona da in neki cigosi poput Krcuna pogledaju

 

o čemu bre pričamo više, imate oči, gledajte Marakanu, grobarsko leglo, to smo mi grobari uzeli iz usta gladnog naroda

Koja gomila sranja, majmuncino glupa ne ser5i o onome u sta nisi upucen, jebo te Svinja u dupe to majmunsko.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, hoces da kazes da je fk Crvena Zvezda pokraden samo zbog kradje, a nevezano za partizan u kome nije sta imalo da se ukrade 1992. i 1993. Zvezda je tada prodala dva kompletna tima vrhunskih igraca, preglupo je da neko sere kako se krao partizan, barem posle raspada SFRJ. To se granici sa debilizmom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

mislim da bi pre upućenosti neki trebali da otvore oči i pogledaju grobarsku Marakanu

 

namerno srušen stari stadion kako bi neko iz budžeta gradio Marakanu

 

mi grobari smo uzimali bebama i penzionerima još pre pola veka, mi smo već pedeset godina povlašćeni, normalno

 

 

ima li ko oči, zna li da čita, koji klub je prodavao igrače za dobre pare, a koji jednostavno nije, Nastasića i Markovića prodo Džajić, ko će drugi, odatle pare Zvezdi

 

Jojić, stari cigos otišo u Dortmund, Zvezdina škola, profitabilna do jaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da bi pre upućenosti neki trebali da otvore oči i pogledaju grobarsku Marakanu

 

namerno srušen stari stadion kako bi neko iz budžeta gradio Marakanu

 

mi grobari smo uzimali bebama i penzionerima još pre pola veka, mi smo već pedeset godina povlašćeni, normalno

 

 

ima li ko oči, zna li da čita, koji klub je prodavao igrače za dobre pare, a koji jednostavno nije, Nastasića i Markovića prodo Džajić, ko će drugi, odatle pare Zvezdi

 

Jojić, stari cigos otišo u Dortmund, Zvezdina škola, profitabilna do jaja

Covece samo Perica i Stankovic su prodati za pare u vrednosti 20 Markovica i Nastasica. Prestani da seres. Idem do kafane, ovaj rat je zesce dosadan :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego su krali od giganta koji je imao, a sada pricate o nekoj instituciji. Dok se jebeni SPS nije pojavio bezali smo vam po 10 titula i u fudbalu i u basketu. Sada se pominje jebeni brat od isprdka izdajnickog. Ko vas je jednom jebao, uvek ce vas jebati. Kakva kurceva institucija, to je samo mali partizan. Prvak Evrope, svaka cast, ali zna se ko je ovde uvek bio cale.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

čoveče, stanković 7,5 miliona funti, što je 12 miliona evra

jovetić 8 miliona britanskih funti

 

savo oko 4 miliona funti

mijat oko 10 miliona evra, 2 evra manje od Stankovića

 

 

a jbt imamo i mi svog Pericu, preziva se Ćirić

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

EDIT

 

eo ispravka

 

Mijat 8,8 miliona funti, jebe tamo nekog Stankovića kad god hoće

http://www.transfermarkt.co.uk/en/predrag-mijatovic/aufeinenblick/trainer_3580.html

 

 

 

uostalom, ovde se ne priča ko je kolike pare dobio, jer normalno da je Džaja pokrao boga oca

 

pričamo o lažima da je Partizan finansijski privilegovan, kad je očigledno da se održava pomoću transfera, da ne može očiglednije biti, dok Zvezda nema ama baš nikakav jak transfer u zadnjih desetak godina

 

jedino ako je za Žigaru nešto iskeširala

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad je to Partizanu država stajala na rep? i kada i kako se to Partizan sabotirao?

 

mani me tih Vujoševićevih demagogija i ispoljavanja njegovih kompleksa i sujete

 

rekao sam već, sve te priče su zbog toga što je Zvezda konačno konkurentna i što Partizanu više nisu bezbedni svi trofeji

 

isto bi bilo kada bi Barsa i Real počeli da se bune jer je Atletiko postao pretnja za titulu u Primeri

 

a mozga nema...

 

porez,neisplacivanje onoga sto ste sami propisali koliko,oduzimanje stadiona FK-u

 

da ne ulazimo u vujosevu pricu oko sponzora za koju svi znamo da je tacna ssamo svi se pravite ludi

 

a kad bi atletiko osvojio primeru i kad spanski savez ne bi dao proporcionalno pare od tv prava i atletiku bas me zanima bi li prvi simeone propustio da se svima najebe majke

 

i mislim da ce bas tesko naci nekog kome bi bilo krivo da prvo prava zvezda postoji,drugo da je konkurentna i da se bara bara igraju finala,a da je vode vasi igraci i sportski radnici,mislim da bi bio opsti konsenzus da se toj zvezdi oproste svi dugovi i da se stavi na zdrave osnove pa kroz klince da se kroz par godina dodje do jakog i ozbiljnog kluba.

 

ali boli vas kurac,nebitno kako samo da se prekine dominacijampa makar i na najgori i na najperfidniji nacin.a kad svane jutro da svi oni moraju ici dolje opet ce vam nekako partizan biti kriv,ispasce da je vujos poslao svog dobrog drugara covica da grb,ime i trofeje stavi u svoj dzep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...