Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Pa kako ti ne shvatas da ja samo zelim da se ovakva sranja ne desavaju? Mozda vama ne deluje tako ali ja sam tip navijaca koji voli da prizna kad je neko drugi bolji, cak i najljuci rival. Ide mi na kurac sto se u basketu atmosfera pretvorila u nesto nalik situaciji u favelama, samo cekam kad ce neko da izvadi utoku. A za to, po meni, najvecu odgovornost snosi Vujosevic, i samim tim, ne mogu da smislim coveka. Jebem mu mater, ako mogu vaterpolisti zajedno da treniraju odbojkasi da se postuju, zar je moguce da je basket toliko smrtno bitan da ne mogu odnosi da budu makar civilni? Ne kazem da je svinjoliki jedini krivac, daleko od toga, ali apsolutno je po meni najveci, i to je to, jbg.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Pa kako ti ne shvatas da ja samo zelim da se ovakva sranja ne desavaju? Mozda vama ne deluje tako ali ja sam tip navijaca koji voli da prizna kad je neko drugi bolji, cak i najljuci rival. Ide mi na kurac sto se u basketu atmosfera pretvorila u nesto nalik situaciji u favelama, samo cekam kad ce neko da izvadi utoku. A za to, po meni, najvecu odgovornost snosi Vujosevic, i samim tim, ne mogu da smislim coveka. Jebem mu mater, ako mogu vaterpolisti zajedno da treniraju odbojkasi da se postuju, zar je moguce da je basket toliko smrtno bitan da ne mogu odnosi da budu makar civilni? Ne kazem da je svinjoliki jedini krivac, daleko od toga, ali apsolutno je po meni najveci, i to je to, jbg.

 

ovo može da kaže samo onaj ko nije gledao famozno finale Budućnost-Patizan 2001. godine

 

tad se videlo kako se Dule ponaša kad gubi i kad ima slabiji tim

 

i to je niđe veze sa ovim što se sada dešava

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

vidi ove debile iz Blica

 

''Milutinov je nakon dva minuta igre u poslednjoj četvrtini isprovocirao Nelsona da ga odgurne''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крај приче, ћао.

 

Pa naravno da je kraj. Poenta je da cak i igraci koji do dolaska u Partizan nisu znali gde je Srbija i sta je veciti derbi postaju najvece przenice na planeti pod vodjstvom maga. Ali necu vise o njemu, iskreno, ovo je sramota celokupnog srpskog basketa i oba tima, a Nelson je dokaz da se ta pogibeljna atmosfera prenela apsolutno i na strance, i ne samo one koje vodi mag. Ne znam za vas ljudi, ali meni ovo nema nikakvu poentu, u ovakvim uslovima ako ce da se igraju tekme, potpuno je nebitno ko osvaja.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

u ovakvim uslovima ako ce da se igraju tekme, potpuno je nebitno ko osvaja.

 

izvini, a ko po tebi stvara ovakve uslove, političari, državnici, Vlada ili Dule?

 

pošto me samo zanima koliko je Dule moćan u ovoj državi, po tebi, naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finalna serija će imati epilog kao u Maratoncima. Grobarski štab kao Topalovići, i Bilijevi/ Čokijevi cigani na suprotnoj strani.

Miša Tumbas kao deda Maksimilijan na kraju rešava stvar.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvini, a ko po tebi stvara ovakve uslove, političari, državnici, Vlada ili Dule?

 

pošto me samo zanima koliko je Dule moćan u ovoj državi, po tebi, naravno

 

To sto je meni Dule mega antipatican lik i, po meni, najveci krivac za ovoliku medjusobnu mrznju, ne znaci da je on za sve kriv. Kazem, ode nam basket u kurac, ovo je sramota, Coki, Dule, neko treci, nebitno, poenta je da mi nije do basketa kada je na ovo spao. Kraj meca najbolji primer, Zvezda bezi od suta i Partizanovih faulova, ovi gledaju da brze-bolje zbubaju faulove da bi se prekinuo mec.. jebem ti zivot :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

na Blicu i dalje stoji da je Milutinov isprovocirao Nelsona

 

i dalje ne piše da su Bertansu svirali 2 lažne lične

 

i dalje ne piše da je Slovenac pederčina

 

i dalje ne piše kako su Bezbradica, Aranitović ili Andrić izbačeni na kraju

 

i dalje ne piše da je Ćoki i ovo rešio uličarski

 

i dalje ne piše da su cigani govna

 

nadam se da će Dule svaku tekmu u finalu ovako da završi, bez skrivanja ciganskih koještarija

  • Upvote 4
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

salvejsn bard fudbala,kosarke i bocanja:

 

to sto je tebi dule najveci krivac za ovo sto se desava znaci samo da si corav i/ili glup i da kosarku pratis pausalno zadnje dvije sezone,kao uostalom svaki cigos.zato te svi podjebavaju i niko te ozbiljno ni ne dozivljava.ako izuzmemo sretu koji je tipicni cigan ludak ovi ostali zvezdasi sa foruma zapravo cute jer i najostrascenijima je sad jasno ko im se uvalio u klub i sta ce da se desava.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...