Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ma naravno,sve smo mi sami razjebali.I kosarku,i fudbal,i rukomet.Ajd ne laprdaj.

 

No nebitno,Trlaja nije jebao.Suvokurcati autisticni rokstedi.

 

Наравно да сте разјебали.

 

Није Партизан правио ваше дугове, па се клуб угасио.

И није Партизан крив што у фудбалу не дугујете само Светом Петру.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.Prvo smo sebe razjebali,a sada razjebavamo vas.I na kraju cemo celu drzavu.Jel tako?

 

Brate mili,koja je vam pomracina u mozgovima...onako,kolektivna...ajd Trlaju da covek i shvati,lik je degenerik,ali ti si Dovla pametan momak,normalan.

 

mi dobijemo prvaka Evrope Makabi, a onda dođe pijani Sreta da priča da je FMP bolja ekipa

 

FMP nije.Ali Zvezda jeste.Zato sto vas non stop tucemo.

 

Jebao si?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ispravio bih te, razjebavate celu državu 25 godina koliko ste na vlasti

 

komunjare i šiptari dok su vladali, sve je cvetalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, човече, шта треба да напишем да би било ок?

Човече нико сем вас није крив за ваше дугове. Ко је вама крив што сте Оњила платили 450.000 или што дугујете Броновицком онолике паре?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ne, tehnički grobari su uništili Zvezdu, Tadić joj je dao 30 miliona evra, dok je Partizanu isplatio svega 1 milion, i time je izazvao inflaciju ciganluka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebao si?

 

Леми, човече, шта треба да напишем да би било ок?

Човече нико сем вас није крив за ваше дугове. Ко је вама крив што сте Оњила платили 450.000 или што дугујете Броновицком онолике паре?

 

Treba da napises da je Zvezda sistematski razjebavana godinama.Od strane ljudi koji su u nju ubaceni i ciji je to cilj i bio.Treba da napises da je Dule Vujosevic poremeceni degenerik i da mu nije mesto u sportu,vec da ga treba sutnuti nogom u dupe sto dalje od sporta.

Kao sto ja govorim za zlo u klubu za koji navijam,tako trebas raditi i ti.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebao si?

 

 

 

Treba da napises da je Zvezda sistematski razjebavana godinama.Od strane ljudi koji su u nju ubaceni i ciji je to cilj i bio.Treba da napises da je Dule Vujosevic poremeceni degenerik i da mu nije mesto u sportu,vec da ga treba sutnuti nogom u dupe sto dalje od sporta.

Kao sto ja govorim za zlo u klubu za koji navijam,tako trebas raditi i ti.

 

Партизан је убацио те људе да разјебу Звезду? Он је довео Весића и Паука?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i Džajića vratio s robije, i Terzića eo pre par dana

 

Neces jebati.

 

Партизан је убацио те људе да разјебу Звезду? Он је довео Весића и Паука?

 

Nije Partizan,nisam to ni rekao.Vec politika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma jebo sam ja i Mađarice u Budimpešti, al pričaću ti o tome kad mi objasniš vezu između toga što su te silovale ustaše i kasnijeg razvijanja bolesti zavisnosti

 

 

al do tada, cigani su sami napravili dugove i to je čak i ciganštura premijer morao da prizna

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како су се некад одушевљавали Весићем и Пауком и пројектом "Европска Звезда" тако се и сада одушевљавају Човићем.

С тим што Весић и даље вршља.

 

На крају се подвуче црта.

 

Ја се не разумем у политику, али умем да саберем 2 и 2 и да ми буде јасно.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebo sam ja i Mađarice u Budimpešti, al pričaću ti o tome kad mi objasniš vezu između toga što su te silovale ustaše i kasnijeg razvijanja bolesti zavisnosti

 

Neces jebati.Luzercicu.

 

Како су се некад одушевљавали Весићем и Пауком и пројектом "Европска Звезда" тако се и сада одушевљавају Човићем.

С тим што Весић и даље вршља.

 

На крају се подвуче црта.

 

Ја се не разумем у политику, али умем да саберем 2 и 2 и да ми буде јасно.

 

Kao kada si sabrao 2 i 2 i skontao da si patriota ako dizes ruku u vazduh? Racunica ti je sjajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.Prvo smo sebe razjebali,a sada razjebavamo vas.I na kraju cemo celu drzavu.Jel tako?

 

Onaj bugojanski ustaša čega god se dohvatio, to je i razjebao. Kao i preletački termiti i konvertiti oko njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma možeš da mi popušiš kurac

samo neka lupetanja i prazne priče

odgovaraj na činjenice činjenicama, a ne tvojim baljezganjima

uništili svoj KK i svoj FK, pa sad kmeče

 

država je kriva zbog Tundžija Avodžobija i ostalih čobana

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, ово никада нећете имати.

 

Ловерњ, Журнал:

 

"Денвер ће увек понудити бољи уговор од Партизана. Нису паре у питању. У Партизану не играм за новац, већ због нечег другог. Због рада, љубави навијача, чињенице да волим Србију. Нисам тип који ће отићи у НБА само да би отишао. Наравно да нећу играти бесплатно било где. То само у Партизану, у Денверу сигурно не".

 

И још:

 

"Знате за проблеме. Имам довољно да живим добро у Србији. Није сада тренутак да се богатим. Не занима ме што нисам плаћен".

 

Хвала на пажњи и довиђења.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

i da ne zaboravimo, Partizan neka pokuša još jednu četvrtinu da odigra, ako suđenje i dalje bude cigansko, napuštaj i šalji igrače na odmor, pozdravimo se sa Bertansom i ostalima koji odlaze i na letovanje

 

Леми, ово никада нећете имати.

 

Ловерњ, Журнал:

 

"Денвер ће увек понудити бољи уговор од Партизана. Нису паре у питању. У Партизану не играм за новац, већ због нечег другог. Због рада, љубави навијача, чињенице да волим Србију. Нисам тип који ће отићи у НБА само да би отишао. Наравно да нећу играти бесплатно било где. То само у Партизану, у Денверу сигурно не".

 

И још:

 

"Знате за проблеме. Имам довољно да живим добро у Србији. Није сада тренутак да се богатим. Не занима ме што нисам плаћен".

 

Хвала на пажњи и довиђења.

 

sad mi dođe žao što će moji Šiptari da siluju Francuze na svetskom prvenstvu, razdire me Lovernj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma možeš da mi popušiš kurac

samo neka lupetanja i prazne priče

odgovaraj na činjenice činjenicama, a ne tvojim baljezganjima

uništili svoj KK i svoj FK, pa sad kmeče

 

država je kriva zbog Tundžija Avodžobija i ostalih čobana

 

Alo janjicar,ja se tebi ne obracam.Ti nisi navijac Partizana,ti si navijacki maloumnik.Odjebi.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi me cudilo,jer je kriminalac.

 

i mnogo je realnije tvrdit da ga je cokili ubio nego dule jer je debeo i psuje sudije.a kome nije jasno posle dovlinog izlaganja,neka pusi kurac,sve je receno,javite se kad budete imali agumente.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, ово никада нећете имати.

 

Ловерњ, Журнал:

 

"Денвер ће увек понудити бољи уговор од Партизана. Нису паре у питању. У Партизану не играм за новац, већ због нечег другог. Због рада, љубави навијача, чињенице да волим Србију. Нисам тип који ће отићи у НБА само да би отишао. Наравно да нећу играти бесплатно било где. То само у Партизану, у Денверу сигурно не".

 

И још:

 

"Знате за проблеме. Имам довољно да живим добро у Србији. Није сада тренутак да се богатим. Не занима ме што нисам плаћен".

 

Хвала на пажњи и довиђења.

 

Brate,kakve su to gluposti? Sta si sada sa tim hteo reci jebote?Ajde bre,ozbiljan si covek,mani se ovakvih budalastina.

 

Dosao Ninkovic u Zvezdu,nisu ga platili,igrao za dzabe,sa razlupanom glavom,povredjen,uzeo titulu, i oprostio sve dugove.I sta sada sa tim? Koga boli kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...