Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

malo sutra, Simonović hvata protivnika za ruku i ništa, ovaj Bezbradica dobija lične za mnogo manje

 

mi smo već uništeni ličnama, da neće imati ko da igra drugo poluvreme, ne znam koliki slepac može da priča da sudije sviraju za nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, kakve vama stvari veceras sude, jel bi trebalo da izadjemo iz hale? Cist faul u napadu nedosudjen posle koga ide lopta za vasu trojku, Katicu se svira faul kada popreko pogleda Lovernja, ali ne, mi smo drzavni projekat a vi nesrecni talenti sami protiv svih :haha: Svaka cast, pametnije ste veceras igrali, a svaki put kada bi krenuli da vas stizemo sudija bi vas malcice pogurao a mi bi imali debilno resenje u napadu. Ceracemo se jos.

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon pošteno sudjenje, ne računajući 2/4 gde su sudije uvele Zvezdu u igru svirajući sve živo i mrtvo centrima PArtizana. Jedna od epohalnijih pobeda u derbijima. A ovaj Denda, iako grobar, sto puta spomenuo kako je Zvezda oslabljena neigranjem Nelsona, a Pavlovića spomenuo samo na početku utakmice.

 

Jebo je Bogdan zaista, da se malo našalimo, što bi rek'o kum, jebo je i za Batu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

suđenje uravnoteženo, a čak i da je sve tačno što Salvejšn bulazni, to bi onda značilo samo da je vraćeno za onu bruku od pre 2 dana, i da se sad kreće od nule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ne, Simonović i Marjanović će doneti zlato za repku

 

pogledajte se bre, kad skrpite kršten tim možda i dobijete titulu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo Krang kad se vrati Nelson.Bili ste bolji, mi nismo uzeli da bezimo, izazivamo sranja i placemo na sudije kada smo odigrali los mec, i to je to. Ali finale se igra na 3 pobede, ako ovako kriminalno odigramo i do kraja i dobijete nas posteno, prvi vam cestitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...