Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Blagi sisurdo odgovori na post o kradji, jesu li bili koraci?

 

dje si sreto slino

 

odgovoricu kad ti meni odgovoris,lijepo pokaci dokaze gepekovanja i pokradenih titula pa da pricamo.a za koje korake me pitas?ne sjecam se niceg iz zadnje,sem da smo vas odrali 20 razlike

 

leni:

 

'ajde to bolje malo,to je fora iz treceg osnovne

Share this post


Link to post
Share on other sites

suština vujoševićevog lajanja na vlast, na poslednjoj konferenciji sasvim otvoreno, jeste u tome što je očigledno čist, nema mulja i smrada na njemu. pa mu se može. i zato on nikada ne može biti poređen sa čovićem ubicom i izdajnikom.

to da je svinja neurotična, to znamo već godinama. niti je najbolji govornik na svetu niti najbistriji.

 

ali to nema nikakve veze sa čovićevom veleizdajom.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jebali vas i Čoki i Dule i da se nosite u kurac sa njima. Branite ih kao da su vam najrodjeniji a zaboravljate da nam je košarka otišla u kurac i da su njih dvojica verovatno najveći krivci za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jebali vas i Čoki i Dule i da se nosite u kurac sa njima. Branite ih kao da su vam najrodjeniji a zaboravljate da nam je košarka otišla u kurac i da su njih dvojica verovatno najveći krivci za to.

ja se ne slažem sa tim, nikako.

kao prvo, čoki nije uništio zvezdu i ono što je radio sa FMP-om pre svakako nije štetilo srpskoj košarci.

o vujoševićevoj krivici... ne vidim je. osim možda što forsira strance u partizana i kada ne mora? ali je srpskoj klupskoj košarci doneo više no bilo ko. takođe, stvorio brdo igrača i pored tih silnih stranaca.

 

zbog njih dvojice vlada trenutna atmosfera ringa sa blatom, samo što njih dvoje nisu sisate plavuše.

ali problemi u našoj košarci su ozbiljniji i duže traju.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Lesinom.

Oni su odgovorni za trenutno stanje u odnosima izmedju dva kluba,direktni su krivci.To utice na nasu kosarku definitivno,baca je u blato,ali nisu oni krivi sto mi godinama ne uzimamo medalje na velikim takmicenjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...