Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Salvejšn, imaš problema sa osnovnom logikom

 

1. Dule manipuliše igračima - sve što je Bogdan rekao je instruirano, a nije sve negativno i ložana

 

2. Bogdan se izvinjava suprotno Duletovim željama - Dule nema tu moć nad igračima koju mu pripisuješ

 

u oba slučaja - ti lažeš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ja lazem, nemam mentalne kapacitete da shvatim kako ste vi i u fudbalu i u kosarci samo zrtve velikog zvezdanog plana inace bi svojim radom i zalaganjem jos 30 godina dominirali, sirim spinovanje, kenjam..ajde, odustajem, lepo rece lemi da sa nekima od vas nema normalne price. :haha: A za mentalne kapacitete i citanje 101 pocinjem zaista da se pitam, kao najverniji fan mojih postova blagi, ako do sada vec nisi shvatio da meni idu na kurac i coki i ekipa, onda svaka cast. Rekoh vec, svacije sportske gestove podrzavam, nisam ja kriv sto vi uglavnom prvi pocinjete da serete, pardon, branite se od zvezdane zavere da vam se ukrade mukom zaradjeno :haha:

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

i jeste mukom zarađeno

 

nisu Paspalj, Danilović, DIvac i Đorđević stvoreni u Zvezdi nego u Partizanu, i stvorio ih je Dule

 

ovo što se sada dešava je kao da neki Kurčić odluči da finansira Espanjol

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako ti se muci coki i ekipa sto se bavis vujosem vec ne gledas svoje dvoriste?priznaj lijepo brate kao sreta da si govno i da je samo bitno da se uzme titula pa kako god i ko god da je uzme i sve okej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako ti se muci coki i ekipa sto se bavis vujosem vec ne gledas svoje dvoriste?priznaj lijepo brate kao sreta da si govno i da je samo bitno da se uzme titula pa kako god i ko god da je uzme i sve okej.

 

U tome i jeste razlika covece. Ja sam kritican prema problematicnim ljudima u svom klubu ali vi ste i dalje kolektivno zaslepljeni, i zato sa vama nema diskusije, samo se ja budala upustam. Ipak, najfascinantniji momenat sto se vasih mozgova tice mi je kako je vama logicno da celokupno grobarska garnitura od ljudi u savezima preko predsednika i premijera nije uticala na regularnost prvenstava, sudija itd. ali jedan Vucic, pored svih tih grobara koji su i dalje ostali na dosta bitnih mesta moze da u momentu namesti za Zvezdu kako mu se cefne, posto je u mogucnosti, jelte. Sto lepo ti ne priznas da si govno koje i pre zavrsetka prvenstva koje i dalje imate solidno realne sanse da osvojite pravis alibi ako se to ne desi, pa cemo i Sreta i ja da priznamo sta god oces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

kog premijera, Đinđića, Živkovića, Koštunicu ili ovog zadnjeg cigana?

 

u zadnjih 27 godina, grobari su bili na vlasti ukupno 4 godine, Boris Tadić 2008-2012

 

pkćć

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, s tim da je citava grobarska garnitura likova u SPS-u uglavljena u svaku strukturu basketa i fudbala, ali da Djindjic, Zivkovic i Kostunica poznati cigani ludaci, vidjao sam ih na severu regularno. Ajde, bre, ne seri, znas na koju vlast sam mislio, i sada vam je predsednik na vlasti grobarcina, ali ko njega sta pita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Tomislav Nikolić grobačina? :haha:

 

Čovek je ladno pre 5-6 godina izjavio da su radi čistog marketinga on i Vučić podelili klubove, pa ako Vučko navija za Zvezdu on će KAO za Partizan

 

a bole ga uvo, ne prati sport uopšte, lagao radi glasova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

i Mirkec je cigan

 

sem lažnog i kratkog premijera Dačića, sve cigani premijeri

 

btw, Salvejšn, premijer je najjača pozicija u Srbiji, predsednik je ikebana

 

ali moguće je da su grobari Dinkić i Ljajić sve nameštali još od 5. oktobra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na to sam i aludirao, bravo. :haha: Grobarcina posto Toma Grobar, realno, od sporta je covek operisan, a i da nije, nije njegovo da utice na bilo sta tako da je predsednik drzave realno za celu pricu potpuno nebitan lik. Aj lepo da gledamo ostatak ovog cirkusa od finala, nadamo se fer i sportskoj borbi, i ko bude bolji da priznamo, moze? Diskusija ocigledno ne vodi nigde, vi agri tu disagri.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa šta hoćeš, pokazao sam ti da su najmoćniiji ljudi u Srbiji navijači Zvezde

 

a ta ista FK Zvezda je za vreme Tadića dobila desetine miliona evra, pa se raspala

 

jel joj Tadić kriv, pa da, Tadić je za sve kriv

 

nisu Vesić i ostali dobri momci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisi mi pokazao Bato, pricamo o babama i zabama, fudbalom i basketom su vedrili i oblacili potpuno drugi likovi, imali su druge kradje i muvacine da rade navedeni kao sto i sada kurcic ima da se slika po poplavama a grobarko da deli ordenje. Imali ste u fudbalu Toleta, zar je malo, za pocetak? A Vesic i ostali... a Zeka, Frizura i ostali? Elem, kazem, vi imate svoje vidjenje ja svoje, ne vodi nigde prica, bolje da lepo gledamo basket ko ljudi pa nek bolji pobedi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Мислио сам на старог Мирка. :bigblue:

 

kod Marjanovića 4:3 za Partizan u titulama, pošteno podeljeno

 

EDIT, i stvari, zaboravio sam Obilić, 4:2 je u titulama, a bilo je raznovrnije sa trećim šampionom. Beše jednom i Vojvodina jesenji prvak, Marjanović demokratski delio šakom i kapom

 

bolje da lepo gledamo basket ko ljudi pa nek bolji pobedi.

 

i ja bih gledo, al neki cigan hoće da mi ugasi klub zbog 1,5 miliona duga, dok tamo nekoj Zvezdi oprašta 16 miliona

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

salvejsn bard fudbala,kosarke i bocanja:

 

opet ti spinujes,ajde jednom mi lijepo odgovori na pitanje,sto,kad vec toliko ti se gadi covic i ekipa,se uopste bavis vujosem?za ostalo tvoje trtoljanje me bas zabolje kurac,evo ste na vlasti,i niti mozete da dokazete ijednu stvar sem da je debeo i da psuje,niti ni ovo na kraju necete moci da pokradete.kakav crni alibi,ja sam posle f4 rekao da je promasena sezona i da bi vujos trebao da se povuce i pusti miloja jer vise se ocigledno ne moze na isparenjima u rezervoaru,izigrali ste ajde njega,nego i danilovica sa reprogramom i zakopali klub.

 

i dje je ta tvoja kritika na racun covica?jednom ga nisi direktno spomenuo,sve se nesto fukarski uvijas.sto se tice vlasti,sps je u sazivu zadnje dvije vlade,a za to vrijeme klub je i izvozan za porez.uostalom,zvezda je zadnju titulu i uzela kad je sps bio na vlasti.kako se cokili opet dograbio funkcije nestala je i zvezda i porez.ovo su cinjenice,a ti seri do sjutra sa svojim pausalnim optuzbama,zato te ni cigani na forumu ne dozivljavaju ozbiljno.

 

a diskusija vodi ka tome da si ti jedna obicna lunja koja nema veze sa zivotom,kamoli sportom.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bavim se Covicem zato sto Covic ne uci omladinu da daju debilne izjave niti sere o teorijama zavere svaki drugi put kada otvori usta. Pomenuo sam vec vise puta za tebe koji izgleda imas jako slabe kognitivne kapacitete da su moji napadi na maga prouzrokovani iskljucivo njegovim ispadima. A diskusija se svodi na to da cak ni ja koji imam celicne zivce u odnosu na sretu lemija i ostale cigane nemam vise zivaca da se upustam u dimenziju x sa vama, pa ti onda tripujes da si ispao jaci u fajtu kao da smo u osnovnoj jbt. Ali to je za vas klasika, trebalo mi je malo duze da uvidim, no sta je tu je. Kao sto rekoh, zavrsili smo, tesko da vise moze da me zabole kurac za tvoje misljenje o meni, ali pocinjes ozbiljno da me zamaras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj,sere mi se od tvog pateticnog napustanja diskusije zadnje dvije strane,ili se vrati u dimenziju x odakle si i doprdjeo ili daj argumente,koje niti imas niti imas maste kao jedan sreta da ih izmislis.a zavrsili nismo dokle god ti budes imao obraza da svoju njusku pomaljas na sportu,ljigo pausalna.

 

ne bavis se covicem jer nemas niti muda,niti pratis situaciju,niti imas obraza da prvo svoje dvoriste gledas.ovo za debilne izjave si se vec jednom prosuo,prvi dan ih instruise,drugi dan dobar decko,misli svojom glavom.bjezi lunjo jedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...