Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Tako nekako. Ali da je Jaka odigrao bolje, uz onoliko sudijsko navlačanje u poslednjih pet minuta utakmice, dobila bi Zvezda.

 

Nema kurca od Radonje i ovog tima. Što kaže brat Vranjković "Svako putuje za sebe".

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Индустријска кошарка.

Као кад пронађеш на игрици фору да дајеш кошеве, тако и ви ударате само на Бобија.

 

Сем Блажића споља све сами крљатори. Не рачинам Џенкинса јер Радоња не уме да га користи. Код нас би био звер. Тачније, мислим да би сви сем Симоновића, Лазића и Липовија напредовали. Са дрвосечама једноставно не можеш. К

Какве би то слатке муке биле да Дебели има Блажића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kapiram po kom kriterijumu Radonja bira petorke u toku meca O.o Ono cim neko od nasih udje u seriju ili ga krene on ga salje na klupu majmun, a bitno da forsira onog idiota Lazica koji odigra dve dobre tekme po sezoni. Ko li je skautovao onog Lipovija, tuzno je gledati kako je tako neko uspeo profesionalno da se bavi kosarkom. U cetvrtoj mi se taman priblizili i treba da se lomi, a on izbacuje Nelsona, verovatno da se ovaj odmori dok nas vi jos malo napunite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čik sad Koki da napiše gde pije pivo :bigblue: .

Koki kad dodje kod mene u kafanu, sve za dz i niko ne sme da ga pogleda ;)

 

Jebo odbranu za bele medvede, nek igraju za hrvatsku boli me bas uvo... Majore, brate rodjeni, da li je Pavlovic zasluzio koju vise jos na pocetku?

Picke smo, cim Svinja nesto malo zakuva, pogubimo se.

 

 

 

STO PLETE?

 

 

MRIZU SVOJU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno Coravi je najveci problem u Zvezdi, jer dovodi trenere koje moze da vrti oko malog prsta. Radonjic je sprdnja od trenera, forsira Lazica i Simonovica a tavore mu pojacanja od pola miliona evra. Pa jebo te bog da smo za pare sto smo prsli za Silba, doveli Pesica ili nekog drugog krstenog trenera garantujem da bi sad vec imali ABA ligu a mozda i Evrokup, a ovde bi sigurno bili favoriti za titulu.

 

I ko bre prica da Partizan ima bolji tim, petorke su podjednakog kvaliteta a mi imamo duzu klupu, sad sto Radonjic to ne zna da iskoristi, jbg. Naravno, nama se cini da je Lovernj klasa od igraca, pa da on igra u Zvezdi a Bobi u Partizanu pricali bi drugu pricu. Radonjic nema nikakvu koncepciju igre, ne zna da iskoristi ni Bobija, ni Dzenkinsa, ni Blazica a svi su vrhunski igraci, bitno da forsira ona dva kurtona- Lazica i Simonovica. Mislim dovoljno je bilo pogledati onu prvu utakmicu 5 na 3 pa da vidis koliko se tu ne zna ko pije, ko placa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno zaslužena pobeda, sudjenje je bilo sa par sitnih grešaka sa obe strane, na primer izdvojio bih grešku kad je isticao napad Partizanu, Zvezda je već krenula u napad, imala posed, PArtizan je odmah zatim osvojio loptu a sviran im je istek napada, i ako je bilo očigledno da je zvezda imala posed, to su bili periodi kad je Zvezda stizala rezultat od 15 razlike.

Sreta je besan, priča o ličnim greškama, a zaboravlja da su sudije osakatile PArtizzan u drugom meču ličnim sudjenim centrima, Marjanović je zaštićen ko beli medved, sa tim lopatama, Katićevo laktanje se nikad ne sankcioniše kao lična već igrača koji ga čuva, pa zvezda je pola svojih poena u 1/4 dala sa bacanja, ..

 

Mislim da će Partizan osvojiti titulu ako sudjenje ne bude režirano od strane Ace i Andreja.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ LoveHateLove Bukvalno. Jedini igrac kod komsija koji je nesumnjivo bolji od nasih je Bogdanovic, ostalo sve prosek do cemera, ali debeli to zna da iskoristi daleko bolje nego Radonjic. Najvise me smara sto aj sto smo celu sezonu gledali da napad zavisi uglavnom od centara i individualnih akcija ali makar smo igrali ranije granitnu odbranu, sada su izgleda i to zaboravili.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

@ LoveHateLove Bukvalno. Jedini igrac kod komsija koji je nesumnjivo bolji od nasih je Bogdanovic, ostalo sve prosek do cemera,

 

npr tamo neki crnci i Simonović su kao bolji od Pavlovića

 

ja ne verujem kakve gluposti ti drobiš

 

alo bre, koga NBA traži od tih vaših jadova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon, Pavlovica sam skroz prevideo, ali fakat, ne igra ni iole u tako dobroj formi, priznacete. I ko prica o Simonovicu (ili Lazicu) njih dvojica su zalutali u kosarku uopste, ne samo u Zvezdu. A sa njima i onaj Lipovij slepac.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast grobari na odlicno iskoriscenoj sudiskoj pomoci i jos jednoj prepostenoj tituli. Peti Katicev faul smehotres, faul Blazicu u skoku salje Tepica na bacanja iako je Tepic u skoku uhvatio loptu i bilo je minimalnog kontakta i vrhunac faulcina iz aviona nad Mitrovicem koji nije sviran ("blokada"), to je samo u poslednjih 10ak minuta regularnog dela tekme.. sudije su vam bukvalno poklonile produzetak a posle nije bilo dalje. No, nema veze, najbolji ste, sami protiv svih, i ostale bajke. Ja vam priznajem posteno dve dobijene tekme, ali ovo vam zaista nije trebalo.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednu utakmicu je Zvezda igrala kako treba i Vujošević je napravio sranje. Ali u ostale 3 je Partizan bolji bio, da li je to imalo uticaja na sudije i Zvezdine partije ne znam ali je veoma moguće. Koliko je kukao, psovao i pomagao čitavu sezonu i opet je šampion. Na ovo večerašnje suđenje on bi izveo ekipu sa terena tri puta. Ali neka im je prosto. Da bogdo odu i on i Čović iz srpske košarke pa da sve normalno bude.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...