Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Vujošević je nastavio da govori, a čim je pomenuo reč "suđenje" Bogdanović ga je uštinuo, što je izazvalo smeh svih prisutnih u pres sali Pionira.

 

:haha:

 

ova dvojica su ludaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, sad će i ciganske sudije da se odobrovolje

 

samo mi nije jasno zašto su pričali da bi ovo značilo da i Partizan igra kvalifikacije, kad je tu i Cedevita?

 

По неком кључу би тако требало да иде, али за све се Ђорди пита. Тако може и то упражњено место да додели неком другом. Ништа се под капом небеском не зна кад је АБА лига у питању. Најреалније је да Звезда ускочи уместо Цибоне. Били су први пред ПО итд.

 

http://www.youtube.com/watch?v=hFRdW5A-JiQ

 

Цедевита иде као финалиста.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa da, Cedevita kao finalista, Zvezda umesto Cibone

 

nema tu šta Partizan da traži

 

DODUŠE, prošle sezone, Zvezda i Partizan su išli direktno, a Igokea je igrala kvalifikacije, to jest valjda je odustala ali imala je pravo da igra

 

e to me buni, jer imali smo 2 direktna i 1 potencijalnog učesnika kroz kvalifikacije

 

ali ne znam kako bi se to sada organizovalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како се помера редослед за европска такмичења у фудбалу након Звездине елиминације, тако би требало и овде да иде након одустајања Цибоне.

Но, УЛЕБ је нека друга прича и њих занимају само стабилни клубови. Убациће клуб и из Андоре ако треба само ако су добро намазани кешовином.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Dule izdiktirao Bibliju na konferenciji, sve je živa istina

 

ajd da čujemo nekoga da demantuje da je budžet Zvezde 7 miliona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како се помера редослед за европска такмичења у фудбалу након Звездине елиминације, тако би требало и овде да иде након одустајања Цибоне.

Но, УЛЕБ је нека друга прича и њих занимају само стабилни клубови. Убациће клуб и из Андоре ако треба само ако су добро намазани кешовином.

 

I ranije su se desavala neka odustajanja, pa su ta mesta konvertovana u wild card koje su bukvalno prodavane.

Mislim da se to nece desiti sada, Bartomeu je rekao da su dva mesta rezervisana za ABA ligu. Partizan ce onda valjda u kvalifikacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blagoje, kao neko ko toliko religiozno cita moje postove, mogao bi da primetis da njega nisam pomenuo, ali iskreno, jesam hteo da dodam da je lepo da i pored opresivnog uticaja svinje decko razmislja i svojom glavom, no odustadoh, da ne bude da opet sirim mrznju, a hteo sam samo da udelim kompliment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Blagoje, kao neko ko toliko religiozno cita moje postove, mogao bi da primetis da njega nisam pomenuo, ali iskreno, jesam hteo da dodam da je lepo da i pored opresivnog uticaja svinje decko razmislja i svojom glavom, no odustadoh, da ne bude da opet sirim mrznju, a hteo sam samo da udelim kompliment.

 

tehnički, Dule i jeste rekao da svi grešimo, da i on i Bogdan greše, tako da si mogao da kažeš da ga je i ovaj put Dule nagovorio da to izjavi

 

imaš lepo polusatnu konfeenciju, sve je rečeno, bolje pogledaj, možda nešto i naučiš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, necemo opet da se vracamo na tu pricu, posto necu da se ova tema svede na moji problemi sa duletom vs grobari sa foruma. Poenta je da covek prenosi svoj stav na mladje igrace, sto je po meni negativno, posto je taj stav meni negativan i lozacki. Logicno da se i on ponekad posle pospe govnima ali je steta vec napravljena.. u ovom slucaju pozitivno je da i mlad i nalozen igrac kao sto je bogdanovic moze da da jednu ok sportsku izjavu, smislio to on ili mu rekao vujosevic ili sta god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

a ja upravo rekoh da je Dule taj koji je preneo stav o greškama, i to si ti okarakterisao kao Bogdanovu ok sportsku izjavu

 

dakle, jel toliko teško priznati da je to Dule uticao na Bogdana, a stav nije bio negativan i ložački?

 

ja sam od tebe očekivao bar zrno inteligencije, pa da bar optužiš Duleta da sad pokušava da izvuče Bogdana iz govana

 

ali ti jednostavno ni za to nisi sposoban, previše je komplikovano za tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ti odgovorio covece. Ali vidis li da Bata sam vuce na to za sta mene optuzujes? Ako zaista mali nema svoje misljenje nego radi iskljucivo po instrukcijama maga, zar to nije blize indoktriniranosti nego moja ideja da je sam shvatio da je preterao? Rekao sam vec, Dule ima klasican fazon, prvo nalozi decu i nasere se a onda posle sve kao kul, dzentlmenski. Sve i da je njegovo maslo izvinjenje, opet je njegovo bilo i sto je tako reagovao in the first place, ali mali na kraju odlucuje da li ce ga poslusati ili ne. U svakom slucaju, poenta cele price je da nam je za normalizaciju odnosa potrebno vise izjava datih hladnih glava, i to podrzavam kako god. Ako i mag prestane sa bockanjem i jednom u zivotu da ne-sarkasticnu/ironicnu izjavu u sportskom duhu reci cu bravo covece, ima i za tebe nade. Ne vodim ja vendetu protiv njega, nego me navodite na to stalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet nisi.ali nema veze,ocigledno nemas mozdanih kapaciteta za to,pa da ti olaksam i da predjem na tvoje spinovanje: a dje su te pomirujuce izjave iz fmp-ovog tabora?sta ste vi uradili za normalizaciju odnosa (koja je notorna glupost,neko pokusava da ti ukrade prvenstvo a ti kao treba da se miris)?sta,treba mi lijepo a cokili da vozi svoju pricu?kus bre.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...