Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

maši mačvan slobodnjake dok skandiraju samo tako :haha:

 

Плаја немамо, нема ко да предрибла, пробије, направи вишак. Узећемо плеја.

Недостатак дрчности надокнадиће Милосављевић и Павловић.

jebiga, kilavi tepić već crkava po terenu... dalo nije ni za njegovu zamenu sposoban

nisam ja toliki optimista, doduše. zvezda je bahato trošila, bahato je jaka. jebiga.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Докторски, нема шта.

Добијате ово 20-25 разлике. Но, ја сам убеђен да ми добијамо ово кад треба. Разлика је због физикалија. Спољна линија нам је у фазону - ми смо добра деца, извините ако вас фаулирамо.

Плаја немамо, нема ко да предрибла, пробије, направи вишак. Узећемо плеја.

Недостатак дрчности надокнадиће Милосављевић и Павловић. Поред тих физикалија ви ништа друго немате да понудите. И даље све иде на једноруког Бобија и луду енергију Блажића. Затворимо Вилијамса и ту је крај приче. Да не говорим о томе колико је ДВ већи тренер од ДР кад се освајају трофеји.

 

kakvi Milosavljević i Pavlović, jedan bez ozbiljne košarke godinu dana, drugi pola godine

bacaće ih Vilijams po terenu kako hoće, plus što nema ko da ga zatvori

 

pleja nećete imati ni kad ova dvojica zaigraju, a ni Marjanovića nema ko da čuva

ovaj Gagić meni ne bi igrao ni basket u kraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Време ће показати ко је у праву.

Само се молим да будемо четврти и идемо на вас. Радоњић не може 3 пута добити Вујошевића у полуфиналу за три живота.

 

Гагић и прошле године играо у крају, па је поцепао у финалу.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Truli, mislis trosila bahato kao vi svih onih godina kada ste nas razbijali kao mi vas sada? Jbg, jedina razlika je sto nasi treneri nisu kukali na drzavu kada ste nas razbijali sa 30-40 razlike zato sto vam je jedan igrac na trzistu vredeo vise nego nas ceo tim.

 

A ti Majore zapravo hoces da kazes 'kukacemo na drzavu cele sezone opet i postepeno se pojacavati pa ce mag opet biti mag kada vas sa jednako jakim timom kao i ovaj koji vi imate dobijemo posle njegovih dodatnih pritisaka na sudije i neportske atmosfere u kljucnim derbijima' jel to? Posto je to moguce, slazem se.. stari scenario, ali ove godine imate mnogo vise da se pojacate ipak, jbg, pa ne bih bio toliki optimista.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел ти ово личи на формиран тим? Ево, Мачван, највеће појачање игра сваку другу.

 

Да имамо новца као што немамо, не би чекали Нову годину да доведемо плеја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovo je zajebancija, deremo ekipe iz cipiripi kupa sa pola gasa, cak ni Vilijams nema potrebu da ulazi, cuvamo se za EL, jasno...

 

Partizan ce biti cetvrti, nema tu neke velike konkurencije za to cetvrto mesto, i zna se da ce Partizan igrati bolje, ali je pitanje kakvi ce sastavi biti, za 6 meseci moze svasta da se desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Truli, mislis trosila bahato kao vi svih onih godina kada ste nas razbijali kao mi vas sada? Jbg, jedina razlika je sto nasi treneri nisu kukali na drzavu kada ste nas razbijali sa 30-40 razlike zato sto vam je jedan igrac na trzistu vredeo vise nego nas ceo tim.

aj ne seri više.

tim koji je državna parija ne može da napravi dug od 15 miliona, da bude evropski projekat i tako dalje... nećemo se stalno vraćati na isto.

drugo, groblje nikada nije na ovakav način sklapalo tim, već ga kripio, dovodeći slobodne igrače na godinu dana, kako bi igrali EL i prodali se bolje. i to znaš.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kazem, tesko ce biti, ali imali ste vi te akcije sa izvlacenjem iz naftalina odlicnih igraca kada najmanje ocekujemo :haha: Iskreno, ja bih i voleo da se pojacate, nema prave srpske kosarke bez jaka oba vecita, pa makar nam i najbolji igraci bili stranci, jbg. Ali fora je sto nama jos imaju sanse da udju u ubilacki moud i Djenka i Dangubic i Kalinic, tako da nije bas da cemo biti vune ako ne ide Vilijamsu i Bobiju. Sto se tice krpljenja truli, to radite u poslednje vreme.. vrlo dobro znas i sam da su neki i kod vas bili prilicno solidno placeni, nemoj da se lazemo.. razlika je sto mi otvoreno pisemo koliki su nam troskovi, dok vi i pod pritiskom i dalje muvate i bunarite tu. Nemoj se vredjamo sad, jedno je da ste bili bolji, jedno je da smo sad mi bolji, ali mojne te magovske price o velikomucenickom partizanu koji za tepsiju ribe ulazi na F4.. zajebi.

 

Ali evo, opet vas vracamo ni krive ni duzne u mec.. ne treba vam mag, dovoljno nas je samo pustiti :haha:

Edited by Salvation
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne budi sarkastican :haha: Ali hvala, svakako, to je sportski duh. :pivopije:

Ja ne znam vise dokle ovi planiraju sa ovim crnim rupama, i sa ovim timom mozete da nas dobijete ako ovakve bisere budemo ponavljali. Ispade Branko Lazic najbolji igrac u Zvezdi veceras, sada mislim me ne nista vise ne moze iznenaditi :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам саркастичан. Имали сте 22 разлике и рутински одиграли са 30% гаса завршницу. Уз то сте одморили Вилијамса.

 

Ја кад видим да се Мачван баца на -9 до краја и 2 сек, срце ми је пуно и знам да ће машина да се упали кад треба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...