Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Bojan Brezovac@Breza89 42s42 seconds agoSerbia

DV: Pa i Leonardo Da Viniči je imao lošije periode.

 

Да је добар, не би окретао копље наопако.

 

Ivana @IvaGrobarka 1m1 minute ago

DV: " Toša je vidjen na VMA-a sa nekim crncem jedino ako mu se sloslilo pa ga je odveo Dallo"

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je jeo danas ovaj Erceg?

 

a, ko nas jebe, imali smo dve sanse i useremo...kod prvog produzetka puste Ercega da sutira umesto da ranije prave faul, kod drugog prave faul na Aroju bez potrebe, na 2 razlike za nas...

 

a i Dzenkinsa poslati kod psihologa, zesce je zabagovao ove sezone

 

i naravno Radonjic ne moze da dobije neizvesnu zavrsnicu, opste poznato

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne, ali ovo nije realno ljudi. Jebote, onoliko proseravanja u cetvrtoj cetvrtini zacinjeno onim.. ne znam ni kako bih ono nazvao.. da bi onda ovi ladno opusteno pustili kraj prvog produzetka da bi na kraju ovi smradovi jos nadoknadili i razliku iz Beograda za pola jebenog kosa, sto ce verovatno biti presudno.. eto sad kada sam ja pricao da smo usrali motku sto smo ih pustili da smanje razliku u BG, ispostavilo se da ce verovatno itekako imati veze. Najveci smor ovde je sto nema sanse da sad makar malo ne padnu na psihickom planu posle ovakve tekme, a imaju jos ohoho bitnih utakmica i to u zgusnutom rasporedu. Govno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, ipak imamo 7, nije 9, dobro je, zabagovao sam se, i ja i monitor. Ercega janjicara odstraniti iz repke posle ovoga :haha: PS, takodje je odlucilo sto je dva puta sudio mogao da im svira nesportske licne u cetvrtoj komotno, ali ko ce to svirati u onakvom grotlu?!

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice tu jos svasta, Neptunas racunam da cemo dobiti u sledecem kolu, ali ne bih voleo da se odlucuje u zadnjem kolu sa Laboralom, tu je svasta moguce...videcemo...

 

И да се одлучује, не можете изгубити 20 разлике у Арени од њих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И да се одлучује, не можете изгубити 20 разлике у Арени од њих.

 

pa dovoljno je samo da izgubimo i da ispadnemo, ko garantuje da cemo uzeti jos dve pobede pre poslednje utakmice? a toliko nam treba za prolaz...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako, da nije Ercega upravo bi nam Bobika doneo pobedu sa ofanzivnim skokovima i preciznim bacanjima pri kraju cetvortke. Jbg, sad, da je Vilijams pogodio oba mogao bi da nam duva Erceg, ali sta je, tu je. Smor je samo izgubiti 2 tekme na ovom nivou za pola kosa/bullshit trojku u poslednjoj sekundi.. valjda ce nam se do kraja vratiti sreca, a mogao bi i Olimpijakos malo da uradi Obradovica ako zatreba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...