Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ја сам клип поставио форе ради, као што бих поставио клип кад тренер опсује или рукама млатара.

Ни помислио нисам да ставим ради реваншизма јер је ДВ хватао децу за врат, па ајде сад да вам отварам очи како и ви хватате.

 

Ок, тако кажи. Немој продавати причу како је Обрадовић измислио кошарку јер је прошао у другу фазу ЕЛ, за разлику од ДВ који није изашао из ЕК групе, па му се може. Показао Немцима и црнцима да са Србима нема зајебанције.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada zvezdaš nabraja partizanove transfere :haha:

Partizan živi od tih prodaje, zvezda srče državne pare.

 

I niko ne prica da hoce lika koji tuce po utakmicama, jos manje psihopatu koji davi

ne znam kako si gradirao ovo, mislim znam, čitaš blic i ta govna...

duletovo davljenje je gospodsko za ovo spalavrsko gurkanje...

 

poenta je da je i ovo obradovićevo i duletovo i sve psovke svih sfrj trenera i bacanje flaša, šutiranje reklama, tehničke... sasvim normalna stvar.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam srao o Duletovom davljenju partizanovih igraca, iskreno zabole me uvce, neka ih davi, samara sta god. Meni smeta sto se tako ponasa i prema sudijama, delegatima i ostalima, a ne biva uvek adekvatno kaznjen.

 

Na kraju krajeva, ako cemo i da poredimo, ovaj crnja je dobacivao i upadao u rec Obradovicu, za vreme tajmauta, i doslo je do gurkanja, dok su oni klinci, ni krivi ni duzni popili davljenje, apsolutno neuporedivo.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Na kraju krajeva, ako cemo i da poredimo, ovaj crnja je dobacivao i upadao u rec Obradovicu, za vreme tajmauta, i doslo je do gurkanja, dok su oni klinci, ni krivi ni duzni popili davljenje, apsolutno neuporedivo.

 

Нема оправдања за дављење. Јбг, неко опсује мајку играчу, богу коме већ, а неко крене на играча.

Богдан је добио техничку због расправе са судијом у тренутну кад је Партизан против ФМП-а дошао до повољног резултата (губили готово цео меч) и то му је била пета лична.

Андрић је одиграо лоше у одбрани у последњем нападу, изгубили смо и то је то.

 

Јбг, није исто гледати утакмицу на ТВ-у уз кикирики и пиво и били поред линије кад се решава утакмица.

Не оправдавам, али то је цињеница.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti klinci su za pola godine izrasli u igrače.

Za još godinu i po to će masno unovčiti.

 

pa i to cemo da vidimo, nije ni kod Duleta svako izrastao u velikog igraca, imao je i on omaski...evo da nabrojim samo neke strance : Law, Dzerels, Dzavai, Erden ...svi su posle Partizana igrali u najjacim klubovima i napravili karijere, u Partizanu nista nisu pokazali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i to cemo da vidimo, nije ni kod Duleta svako izrastao u velikog igraca, imao je i on omaski...evo da nabrojim samo neke strance : Law, Dzerels, Dzavai, Erden ...svi su posle Partizana igrali u najjacim klubovima i napravili karijere, u Partizanu nista nisu pokazali...

 

Од тих набројаних само је Ерден био у Партизану за време ДВ.

Џерелс је добро одиграо. Донео нам прстен у Љубљани. Буквално је сам добио.

Џаваи и није направио неку каријеру.

Лоу има 2 ЕЛ и оба пута је одиграо одлично и током сезоне и на ф4.

 

Не спорим, било је промашаја колико хоћеш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ne secam se sad bas da li je sve trenirao, ali bilo je promasaja. Nazalost, od domacih igraca ne secam se da je iko napravio karijeru kad su ga sutnuli, uglavnom su svi propali.

 

Dzavai igrao u Barsi, dobar je bio, posle ga Turci uzeli za grdne pare, jest da su se zajebali, ali ko u Turskoj nije propao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално, он и у Барси није био нешто. Није имао ни неку минутажу.

 

Ерден тек ништа није направио с обзиром какав је таленат био. Јбг, волео сплавове и зајебанцију.

 

Страхиња Милошевић, Митровић, Ђекић, Чакаревић..све дупло голо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фудбалски речено, иста ствар као што Клоп ради. Његови играчи у 90% случајева, играју добро само у Дортмунду.

 

Перовић - готово ништа после Партизана

Пековић - звер

Марић - готово ништа после Партизана

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto Tepic povreda mozga? Mislim da se previse od njega ocekivalo i u periodu od pre 6-7 godina i sad...i tad i danas se on naibolje snalazio kao pleimiker, organizator igre, specialac u odbrani i ako pogodi nesto - puna kapa...to stoe u svom prvom mandatu imao bolje saigrace, samim tim vise asistencia i rasterecenosti u igri - nie do njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ostavljenie da igra sa klincima i nekim otpacima sa strane (tad nie bilo Sase, Milisava, Macvan malo-malo pa povredjen)...jos nie imao nikakvu zamenu, jer Dalo atrakcia cirkusa Medrano ne moze 5 minuta da sastavi bar da odigra korektnu odbranu (od napada i glumljenja pleia su svi odavno digli ruke) Bratie lipsavao na parketu, u to vreme po 38 minuta u igri...i jos pored svog primarnog posla, morao i da izigrava i poentera...to nie mogao ni u svoim naiboljim danima, a danas nema poima

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...