Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Казиме, друже мој, џаба та лепота игре коју Миљен има кад он нема оно што модерна кошарка захтева. Он и након 3 године озбиљније кошарке изгледа као просечан гимназијалац. У одбрани је кеса до небеса као и уосталом цела екипа Меге.

 

Видим да многи прижељкују Милоја да једног дана наследи Дулета. Волим Милоја и много га поштујем, али он није способан да научи своје играче да играју одбрану. Зато мој глас иде дебелом Дон Џилету.

 

У односу на Далоа је мајстор, али дај да дамо Далоу још једну сезону, па да се растајемо.

 

Krenuo sam da pisem kolikae mitomania da Partizan igra neku vanzemaljsku odbranu, a Megae bas tolika kesa...al da ne duzimo bez preke potrebe :D

 

Moa poentae bila - ne zalim ja sto smo ispustili Miljena i da bi on danas bio lider u jadranskoi, domacoi, Evroligi, Ruskoi Dumi...medjutim, decko skoro da nikakvu sansu nie dobio...hoces da mi kazes da su Besovic, Marinkovic, Djekic bili Konani na poziciama u reketu? Maloe mesanje baba i zaba, ali kakavie on atleta na kecu, takvi su i oni na 4-5 bili...

 

I dolazimo do naseg trenutnog ponosa i dike - Nikolice sa prikolicom...kakavie on bio fizicki kad se poavio? Evo ga sad, hvala Bogu, dobio soldinu masu, razviace se jos...i gdeie on sad posle 3 godine? Ista defanzivna rupa, bez gradjenja reketa, bez skoka, bez sanse da sam sebi iskreira nesto, da ugura protivnickog centra sa sve loptom u kos...mozda protiv Ciboninih kadeta i nekih tamo Bugara amatera...protiv ozbiljnih ekipa, treba da se poklope treca kuca u Saturnu i pun mesec da on pruzi solidnu partiu

 

Miljen sinoc i onako zgoljav izvuce nekoliko puta 2+1, Nikolica i dalje mlitav kao i od prvog dana

 

Moe misljenjeie da bi pre Miljenove fizicke mane zamaskirali u odbrani (igrao bi uz Bogdana, Milisava, Sasu, Kinsia, Murica), nego sto smo profitirali cekauci Milutinova, Besovica, Djekica...pa i Muslia, Salica...a niti odbrane, niti skoka, niti napada...skoro pa duplo golo...a muku mucimo sa pleimeikerima, dve godine i jace, od Miljena bi i kao rezervnog pleia imali kakve takve koristi

 

Ali ne moze Dule bez domacih balvana na unutrasnjim poziciama :D Ali vise ni njegova fina obrada ne pomaze...valjdae skapirao dae bolje da jurimo nekog domaceg pleia, a da se u reketu uzimau neke crncuge...a i to ce da ide cupavo, jer smo finansiski skroz utanjili

 

Spasa nam nema, propasti necemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bekovi bi i trebalo da budu mršavi. Samo četvorke i petice da imaju kakvu takvu masu...

 

Evo gledam, Tajson Čendler 109 kila na 216 cm. Za tu visinu bi se moglo reći da je lagan.

Obrva 100 kg okruglo na 208. Pau Gasol 113 / 213.

 

Igra se sve brže i brže, tako da će igrači ubuduće biti sve žgoljaviji ili će makar da budu na nekom sadašnjem nivou.

Meni nije tako važno kakvu odbranu igraju plejevi i bekovi, akcenat je od trojke do petice... Nema se love, pa se improvizuje. Inače, Tepara je za klupu, a Dalo za Ortez, da pravi društvo peharokradici bangavoj.

 

@ Halil Metal

 

Tuga, matori, tuga. Ajde što je Zvezdanu i Crvene đavole izdao, ali za Kjevo mu se jednostavno ne sme oprostiti.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mojne lažeš da si prodao Pjanin kappa/ Pils lajt primerak, osećam da stoji sklopljen tik uz žuti dres Letećih magaraca.

 

poklonio drugaru iz Kragujevca

dres Kjeva stoji na ofingeru

šal Mančestera na polici iznad

zastava imperije stoji ispred neonke, da mi ne tuče svetlost u oči

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...