Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

ja znam barem deset takvih ljudi, svi su ranije navijali za Zvezdu, a onda shvatili kakve nebuloze šire Cigani

 

Znaci, kolege navijacki maloumnici. Ali kada bi bila istina,a ne lupetanje.

 

Sirenje nebuloza upravo spada u krug vas navijackih maloumnika...koji za klub navijate na delije.ret i juznifront.deb i na nacin vecine maloumnika koji tamo idu. Da navijate za dres, grb, boje i ono sto se odvija na terenu ostali bi zauvek ono sto ste nekada bili.

 

ovo što ti pričaš je budalaština

zamisli da sad neko otvori televiziju u Subotici, da isti naziv kao što je tvoja, uradi sličan pečat i priča da je to u stvari prava subotička televizija

 

to su teške malverzacije i varanje mase

 

 

Ne, nego ovo sto si ti napisao je budalastina.

Televizija jeste moja licna svojina...moje vlasnistvo, moj posao, nesto od cega ja zivim.

Zvezda i Partizan nisu tvoje firme, pa da se ti cimas oko toga sta je ova druga firma uradila sa pecatom. To su jebeni klubovi za koje se navija. A navija se tako sto pratis sport, radujes se pobedama i tugujes zbog poraza. A ne ovo sto radite ti i Dovla. To spada u domen lobotomije.

 

Ne lupetaj gluposti.

 

Одавно је постало више од игре.

 

Da, ali ne tebi i meni.

 

A kada budes imao 55 godina, novine vise nece postojati.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо то, навија се за клуб, за симболе, за историју, за контекст око клуба. Власништво је постало битно тек недавно, када је велики бизнис ушао у клубове. Па не навијају навијачи Манчестер Јунајтеда за Малкома Глејзера, не навијају навијачи Ливерпула за тамо неке Амере шабане који воде клуб, власници се мењају, навијачи остају.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Lemmyjem i ostalima koji grobare i cigane svrstavaju u isti koš.

Ali na to sa pečatima i pozivanjem na FMP gledam kao i na vašu prozivku oko Tuđmana, sve je to zdrava provokacija, i ako je nešto od toga i činjenica to je da je na pečatu adresa S.Supanca, zadnja pošta Železnik.

 

E da kako komentarišete prvu amerikanku u dresu ženske reprezentacije?

A Kuruz može da prokomentariše i priznavanje nezavisnog Kosova od strane Aleksa Fergusona.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kume, Krcun/Tudjman fore su provokacije i navijacka drkanja. Tamo neke slike i zajebancije.

Ovo sa pecatima i kilometarskim raspravama o budzetima spada u domen lobotomije.

 

pa dobro, čovek se oženi pa mu se žena zgadi posle godinu dana, na primer

a sad ne može klub za koji navija da mu se zgadi?

 

ja ne bih mogao da navijam za čovićev prefarbani fmp da sto puta nosi grobarske boje...

 

Kuruz je preleteo pre Covica. Zbog navijaca i internet foruma. To nije maloumnik navijacki?

 

Navija se za klub. A ne za Covica. A klub je ime,dres i grb. Isto kao sto vi trebate da navijate za Partizan, a ne za Djuru lopova.

 

E da kako komentarišete prvu amerikanku u dresu ženske reprezentacije?

 

Nazalost, nesto sto je doslo i do nas. Samo se nadam da se u muskoj kosarci to nikada nece dogoditi. Imamo talentovane klince, kosarkaska smo nacija i ovo zlo ne treba praktikovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S tim da je Krcun istina, Tuđman ne.

 

Nisam ja sporio kuruzovo maloumništvo. :haha:

Mogu, ali ne moram da navijam za Partizan po svaku cenu, da ga kupi neki šiptar terorista ne bih navijao. Ne moram jebeno, sto puta da je crno beli, sa istim grbom i trofejima (čovketova zvezda trofeje još i nema). Ne bih nikada prešao u ciganski obor, to sigurno, jendostavno bih gledao košarku kao što gledam LŠ, bez neke emocije.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina je da većina navijamo za klub za koji navija naš stari

 

Мој матори навија за Звезду, а остатак породице за Партизан.

Мада он навија за Џајића, Славнића и тако ту екипу од пре Христа.

Гледа две утакмице годишње и то кад игра Партизан. Нађе се тако да ми усере дан својим баксузлуком уз реченицу - Ови твоји, бре, ништа не знају.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, ти би хтео да постанемо амерички фазон навијача. Купимо 2 кила кокица и 2 кила кока-коле, седнемо у фотељу и гледамо свој омиљени тим недељом увече. Смејемо се и кад добије и кад изгуби јер испред себе има још 50 утакмица.

 

Ја нисам научен на таква срања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

debili, nije promenjen vlasnik, nego klub, samo što vi to ne možete da pojmite

 

grb je bre imovinsko pravo, može da ga kupi ko hoće, Lejkersi mogu sad da otkupe grb, tj. žig Partizana i da ga s punim pravom koriste. da li bi to bio pravi Partizan? naravno da ne bi

samo što vi nemate dovoljno znanja da biste to ukapirali

Edited by Underkuruz
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo debilu.

 

Navija se za grb. Za ime. Za boje. Za dres.

 

Ne navija se za vlasnika. Ne navija se za adresu. Ne navija se pravne budalastine.

 

Da li se klub zove Crvena Zvezda? Da! Da li klub ima zvanicni grb spotskog drustva? Da! Da li klub nosi crveno bele boje? Da!

E to je klub za koji ja navijam. A te tvoje pravne budalastine nosi na juznifront.com i podeli sa kolegama maloumnicima. Ili sa Isailovicima na nekom banketu. U Novom Sadu. Dok slusas muziku na zajebanim slusalicama.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...