Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Au, ljudi, koliko smo losiji u odnosu na proslu sezonu :/ Ovaj debeljko ne moze da se poredi sa Bobijem mada je on jos i ponajbolji, bez ovog drugog crnca totalni cabar, tamo neki Rebici i cuda da odlucuju tekme, strasno. Mora pod hitno da se dovede neka Erceg-level cetvorka da Mitrovic ne igra ovoliko, i jos koji suter, bez toga mozda uradimo nesto u domacoj ligi ali u Evroligi ima da nas torpeduju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa EL su valjda vec izborili? A domace prvenstvo nikad slabije, to niko ne spori + je mozda dobro imati spor start i tempirati formu za kasnije, ali ipak, vidno je da su potrebna jos neka pojacanja, samo to kazem, u napadu delujemo jako cesto bezidejno, a vise nemamo igrace koji mogu samo da sutiraju kad se to desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa EL su valjda vec izborili? A domace prvenstvo nikad slabije, to niko ne spori + je mozda dobro imati spor start i tempirati formu za kasnije, ali ipak, vidno je da su potrebna jos neka pojacanja, samo to kazem, u napadu delujemo jako cesto bezidejno, a vise nemamo igrace koji mogu samo da sutiraju kad se to desi.

 

Kako mislis izborili? Pricam za narednu godinu.

 

U ABA ligi jedini konkurent je Cedevita, ostali nisu vredni pomena, srpsku ligu da ne pominjem. U EL i da je ostao proslogodisnji tim bilo bi povuci potegni da se prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to. Pa da, ali mislim, to je ko Partizan ovih godina u fudbalu, jebes ti to da se izboris za EL ako ces tamo da se blamiras. Prosle godine definitivno nismo, ove godine, ako se ne pojacamo, hocemo. To je sve sto kazem.. ali ono, jeste rano, i ima fore da se jos vidi sta ce biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to. Pa da, ali mislim, to je ko Partizan ovih godina u fudbalu

 

У фудбалу је добра страна што скупљаш бодове и лакше пролазиш наредне сезоне.

Пример ти је Динамо који је нагурао гомилу бодова и сад има падају неки Албанци. Наредне године још лакше пролазе.

 

Нема ту бламирања, то је реалност.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ожалио сам је, више се не познајемо.

Кад је могао Срета Бурбонку, могу ја и Нину.

 

Лепо ми је другар говорио - пусти је, не знам шта видиш у њој.

Uvek sam se pitao, u cemu je caka, a Burbonka samo bila vanserijska...

 

A MENE AKO SE SETE 29.05.

 

 

SETE SE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па и прошле године нисмо уопште блистали на припремама, не видим проблем са овим играма уопште. Уосталом, гледао сам против Дарушафаке, реално су обе екипе играле са пола снаге, поготово рецимо Софо кога баш боли курац да се цима на неком припремном турниру.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...