Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Pa to ja pricam. Ne znam koliko je kostao Nastic, kapiram mozda je cak bio i slobodan igrac? Pa u tom slucaju svakako odlicna ideja.. ali da, problem je sto smo jos deficitarniji na pozicijama gde gomilamo neke tamo Simonovice i kurce (iako je i on pojacanje za neke likove koje imamo, ali to je vec druga prica), a ovde bi kako-tako izdrzali i sa dva centra. Nije problem u samoj toj odluci, samo mislim da ima hitnijih pozara da se gase..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лош меч, овако нешто сам и очекивао. Генерално ми смо уметници да се мучимо са Мегом. Мекел одличан био, једино је споро преводио лопту. Сваки пут кад је пробио и вратио лопту наши имали отворен шут, да имамо боље шутере требало је да има 15 асистенција, потенцијално нови љубимац. Јовић преокренуо одбраном, Ребарион подивљао шта је њему било да се испуцава малом шабану. А шут... Мука ми је кад зафрљачи ону лопту.

Томсон је полуповређен, мене чуди да је уопште играо. Изненадио ме одбраном, видећемо какав је.

Би Лез одиграо сјајно, Симонаускас као и обично... Дангуба је таква пичкетина, ево две године га чекам да проигра нешто, али џабе кад је пичка. Плус је опет кренуо да баца оне фрљоке.

Софо исто преградио, очајан био, видећемо га против Будућности. Настић сјајно одиграо тих 5 минута, Цобе издоминирао, ја мислим да је ово његова сезона. Радоња опет имао неке пајсерске потезе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чеда, Копривица, вероватно ће мало минута и Врабац узети на 4.

За Косту не знам да ли ће да игра. Тачније, генерално кад је ККП у питању више и не знам ко игра, а ко не, ко је регистрован, а ко не. :haha: Биће сутра чупања косе и псовања свега светог. :haha:

 

Маринковић капитан.

 

Твитераши кажу да КП не игра.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se koncentrisao na FK, veze nisam imao ni da pocinje ABA liga...sad vidim prica se o Zvezdi, pa pogledah sait ABA lige, kad ono vidi kurca u slamenom sesiru stail

 

Nesto sam malo ispratio, ekipa nam skupljena sa koca i konopca, ali ne bih davao nikakve ocene dok se na Vidovdan (sutra) ne pokaze, koe viera, a ko neviera

 

Mada bez Koste, kakva god dae trenutno pokretna lesina - mislim da nam sanse opadau 30%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodin Milan Macvan e zaebao godinu cascavanja KK Partizan...ova ekipa vapi za igracem izmedzu 4-5 sa poenima u rukama...i nekim solidnim pleiom na pozici crnca...i to bi bilo to...da ne ureknem - ova druzina Pavlove ulice sasvim fino igra, s obzirom na ocigledne limite

 

U onog Koprivice ima mozda 5% kosarkaskog talenta...alie zato bolje gradzen od Gagica, u ovim godinama...sirovincina :bigblue: Samo nek on skace i kupi lopte, dovoljno od njega za sad...Vrabac super potencial, Ceda Vi nas Grent Hil :rockdevil:

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pera kolikoe dobro rotirao u prvom, usro u drugom...Ceda morao ranie u igru, koliko godie nizak - pokupio bi one skokove, kacu oni podivljali i vratili se u igru

 

Isto mnogo lose smo odigrali pred krai, kacu oni bili u bonusu...niedan prodor, da se iznudi faul ...ali tankae ova ekipa za tako neke egzibicie

 

Naivise mrzim ovakve poraze, na glupost - ebo te, baci se na onog Malesevica, pokidai ga...i da se napravi faul, ostalo bi 7-8 sekundi....ovako svi kao muve bez glave krenuse u napad i presudi nam onai nas bivsi otpadak Josilo

 

Morace neko crnce da izbunari, da nas spasava u ovim zutim minutama bez kosa...bilo ihie i kadie Dule bio trener sa jacim igracima, tek ce sad toga biti

 

Steta, mogloe ovo da se uzme

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da ce on biti x faktor, cini mi se da e na nekom pripremnom mecu dao 10+ poena...a ono truba...sem edne dobre odbrane - deckoe napravio skoro 10 katastrofalnih gresaka...kao da prvi put uzima loptu u ruke...jbg, nie ni Vanja blistao, trebaloe vise sa njegove strane...moraoe Vitkovac da igra vise i pored 3 faula, zaigrao se Pera sa smol bolom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, nerviram se zbog poraza...ali bar 30 minuta, mi ova ekipica sa ulicnog basketa, bila skroz simpaticna :bigblue: Bice preplitanja zanimljivosti, radosti za svaku pobedu i gluposti za slom zivaca, kao ovai poslednji napad Metalca...morau se uzeti 2 ozbiljna igraca, ako se nema kesa - bar u rangu Dreimonda Vitkovca

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...