Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Свако јутро кад се пробудиш, да се прекрстиш...па да видиш како ће да те крене.

 

To ti Dovla znas najbolje, tvoja jutarnja mantra dok si bio poznat kao Srbija Srbima i White Army Sieg Heil omladinac.

 

Kuruz stajl...ili mozda Dovla stajl, ako si ti za svoju ruznu proslost prvi trazio oprost.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пробао све и од свега диг'о руке

Ништа направио ни извукао поуке

Зато стављам звезду али друге боје

Да видим како ногавице петско-кеца стоје

Стављам огрлицу иако сам мушко

Пуштам дугу косу иако нисам женско

За мене не постоје к'о за вас теме табу

Не сматрају ме други као Леми за барабу.

 

:bigblue:

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla bre proslost se ne brise

Iako si u principu dobar lik

Ali covece odluci se vise

Da li si ustasa ili cetnik

 

U prozi,nemoj da mi kakis sa sprdanjem sa turbo pravoslavljem kada.si do pre dva dana imao nik srbija srbima. Ne zna covek sta je polupanije.

 

Jebo te.kuruz navijacki maloumnik i blagoje.pizdurina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одувек се видело да је брат Довла заправо левичар. Као што се видело и да је Цветић пичкетина и да ће летовати у Хрватској, иако је до јуче био турбо Србин и ишао на север.

Лемију поштовање, вазда доследан био, мада често није у праву. Хејле, недостају ми твоји минуси! :(

За Партизан нико поштен никад не навија, са ким год да играју.

Таг Хоја лиже јаја моја, и не само моја! Да га види Стоик, опалио би му шамарчину.

О Курузу да не причам, само он зна како му је, није лако бити толико узалудна појава. Неле да се изјасни - је л' он Пеца Врањешић или није. Фора је трула, али су се цивили одавде испримали, са психолошке тачке свака част.

Ако сам неког битног прескочио извињавам се, има неких трулих лешева по форуму, али то су у суштини анонимуси. Да будем политички коректан и његов цигански антипод Салвејшн је исто анонимус.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minus jer si izostavio Sretu, pa nije on neki tamo darkonet da ga stavljaš na marginu.

иако је до јуче био турбо Србин и ишао на север.

e7059e64bd0.jpg

 

Klasičan turbo Srbin koji ide na sever.

 

Loše se rezonuju stvari kad se postuje posle ponoći, spavao sam 11 sati i mogu trezveno da kažem da forumu, sportskom delu, nedostaje kukolj poput Bate Trlaje, Blagoja i sad nekog tamo Tag Hoje.

Zar mora svako u Jugoslaviji (jer ovo je jugoslovenski forum), da navija za Partizan i Zvezdu? Ili za Đokovića? Ili da glasa za Vučića? Ne mora.

El Karnisero je politički na mestu, ali je kontradiktoran, pa u kojem to komunističkom društvu se podržavaju gej parade?

Stub foruma, Major može da ima političko mišljenje koje hoće, ja sam siguran da mu je za nijansu draži Tadić nego Vučić i meni je to dovoljno, sportski je potkovan kao niko od nas.

Kum Lemmy ima samo jednu manu, a to je da navija za Zvezdu, ali pevaće na svadbi svakako Dijara ubico cigana :).

Kuruz se uozbiljio, dok je bio propali student bilo je osnova sprdati se sa njim, sad je pravnik koji je jednom za svagda dokazao da je Zvezda u bliskoj prošlosti zapravo bila FMP, on ima isto jednu manu, to je da navija za klub koji je priznao nezavisnost Kosova.

Sreta ne zove na pizzu, to mu je minus, ali delija momak na mestu.

Cvele treba da se vrati treninzima, batali alkohol i thrash metal, neka sluša Manowar i diže tegove.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам одакле Лемију да сам променио идеологију.

Ја сам увек спреман, а ово је затишје пред буру.

 

Све се може рећи, али никад да сам имао икакве везе са православљем.

 

Доста ми је свега, зовем дуплу туру

плаши ме ово затишје пре буру.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...