Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=LW_jVD4Zxso

 

da ne bude samo da grobari znaju da prave atmosferu na EL utakmicama :rockdevil:

 

obratiti pažnju na Milera, koliko se uneo čovek :D

 

http://www.sportske.net/vest/kosarka/oni-su-napravili-bum-u-tekucoj-evroligaskoj-sezoni-250759.html

 

prvo i treće mesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoc je maltene uvek nadrkan kao uostalom i vecina vasih trenera. Ali u ovom slucaju puna podrska, jebao tog lika selfi, kakvo je danas vreme kad ti tako neko pridje jednako je verovatno da oce selfi koliko i alahu akbar, a i jedne i druge treba terati u tri lepe.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evroliga nikad nije ni bila jaca, rekao bih. U konkurenciji za titulu ima 6,7 ekstra jakih ekipa. U odnosu na prosle godine jedino su slabiji Makabi i PAO, ali je Fener ekstra jak, Efes, Real, uz CSKA, Olimpijakos...a tu su i Himki, Lokomotiva.

 

Naravno, fale tu kosarkaski dzinovi kao sto su Partizan, Limoz, Cibona, Pop 84...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, fale tu kosarkaski dzinovi kao sto su Partizan, Limoz, Cibona, Pop 84...

Saglasan sam, bivsi evropski prvaci za razliku od kosarkaskih Sahtjora poput Zvezde, Cedevite, Brose Basketa... jos samo Tartu Rok fali.

 

A zamisli neki tamo Partizan ni za tu Evroligu ne moze da se kvalifikuje, kakav bedak.

Jeste bedak, saglasan sam, Vucicu je to bio i cilj, oslabiti Partizan i stvoriti mutanta FMP-Zvezdu.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nabrojaste Barsu, sve bolje i bolje igraju, od Loimpijakosa su jaci sigurno. Zasluzeno smo dobili laksu grupu, jer smo sve redom prcali u najtezoj. Da smo dobili efes, jurilo bi se drugo mesto i siguran final four. Al ce da kukaju kako englezi nisu ucestvovali kad osvojimo.

JEBI

 

NE VADI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njima frka jedino sto mi necemo da ih pustimo. Pola kosa Efesa ce se u Pioniru nadoknaditi visestruko. Ako se dobije Darusafaka tamo i Lokomotiva ovde, mi smo u 8 sigurno. Cedevita je svoje dobila sto se tice Zvezde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...