Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Кокошарски клуб, заувек сељачка посла са њима.

Милоје сјајно спремио екипу. Загорац одиграо без грешке, али мој љубимац је Данило Николић. Лепота за гледати га, сјајан шут, увек је ту код скока. Кад год је густо погоди. А оно што разликује ову Мегу је и Симеуновић, коначно имају некога ко зна да стегне у одбрани и ко не јури статистику.

Будућност уместо да гура испод коша испуцавала се. Колико год да су добри Мегини клинци Јанковић је танак у одбрани, Марић је овде морао 20 поена да утрпа. Тадија као и увек у животу усрао мотку кад је најбитније, а до сада пунио разне Крке и Металце. Пичка у души.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je drugo. Kao prvo, posle Zvezde boli me kurac za bilo koji drugi tim, tu je navijanje cisto na bazi ko mi je trenutno gotivan uz par timova koje gotivim od davnina, tipa Juve i Atletiko. Druga stvar, Lester je u specificnoj ligi, ligi koju su pokupovali ruski oligarsi i pescani crnci, tako da je tu zaista uzivanje videti da neki 'mali' tim nesto uradi, to nema nikakve veze sa hipsterajem, samo buntom prema bullshitu u koji se pretvorila premijer liga, gde tako neki pajseri sa gotovo nikakvom tradicijom kao Siti preko noci postase mocni klubovi samo zahvaljujuci kesu.I cinjenica, ako Lester ikada upari svetlo plavu i roze ili zelenu i roze, i za njih cu momentalno prestati da navijam :haha:

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si onda sportski hronično nesrećan.

Zadnjih godina jesam, jedino reprezentacija izvlaci malo, ali kad se vrati Tadic na vlast krece dominacija opet 10god kosarka i 10god fudbal, do tada ce se i Djokovic penzionisati ili ga antidoping komisija suspendovati.

 

Nisam ja kao Kuruz da prelecem iz tabora u tabor zbog losih rezultata, pacijent!

Edited by Hail Metal
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...