Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

gledam utakmicu, gubimo 15 razlike i mislim se u sebi, sedi gledaj ubice se Makabi u jednom trenutku

ocajni smo bili ali i takvi na sut od pobede smo bili protiv onih jevreja

stvarno ne znam sta Tomic misli sa Filipom, u odbrani je teska rupa,u napadu ponekad nesto isporuci ali vecinom zasere

uskoro Kuzmanovic kao Tegeltija nece smeti da izadje na ulicu koliko hvali tatkovog sina

idemo dalje, neka se spremi srbin Mirota i Kari jedan od najvecih trenera ikad i Zvezdina legenda

 

aahahahah majku vam jebem grobarsku kako sam se smejao kad ste mu pevali da vam dodje do klupe:)))))))))))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

tad smo i Štimari vikali da šutne svaki put kad primi loptu, a on bio mlad, napržen, pa stvarno šutirao svaku, umirao sam od smeha na tim utakmicama

Tomić bogotac taktike, stavlja Davidovca na centra i ladno to ne menja kad je počeo produžetak

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav Jeretin, mrzeo sam ga, uvek je usrao kad je bilo bitno
voleo sam i Topića, mada on nije dugo bio, odmaglio kod milogoraca

i sećam se loženja na Radmana kad je kucao neke sumanute elejupove u onom finalu 1998. godine, svi se pržili na njegove poteze

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, kuruz said:

i sećam se loženja na Radmana kad je kucao neke sumanute elejupove u onom finalu 1998. godine, svi se pržili na njegove poteze

U polufinalu protiv našeg Partizana 2000. godine!

Ali izduvali su kurajla u tom polufinalu.

'98. su Topić i Oliver Popović imali prednost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...