Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Kao što rekoh...

Cigani Davidovcu da dignu spomenik pokraj Stefana Nemanje. Najbolji derbi igrač u poslednjih 20 godina.

Mišljenja sam da je ovo maksimum koji je kkp mogao da da. Kod cigana se zna gde je rep, a gde glava, kod nas ne.

Rade Zagorac će me naterati da potegnem do BG, uhvatim ga za uvo i odvedem na kurve.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udarila u obruc. Pokradeni smo za Zagorcevih 5p, koji su cisti faulovi u napadu, Jaramazov faul u napadu kada se zabija u Kiridzu i baca ga u aut, a Mika nesmetano posle polaze u kos, Dangubic za faul u napadu dobija 2 slobodna bacanja itd. Nad Lojdom nije svirano desetak faulova. 

OROSILI SMO VAM VAGINE!

Koraci Jaramaza, kojim je pokusano direktno odlucivanje u samoj zavrsnici nisu pomenuti, samo cisti poeni koji su direktno pokradeni.

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koraci Lojda neposredno pre toga, pre nego što je dodao Simonoviću u korner, pa mu ovaj vratio, a onda izvukao upitan faul koji je, da je pravde, bio u napadu? Da ne idemo dalje...

Ili ipak idemo... Toms baca poluhorog i pogađa, pre toga tri puta se ne sudi faul. Jaramaz polukontra preko Simonovića, čist faul uz 2 poena. Opet ništa. Pa batinanje u svakom napadu koje se nije sudilo. Govorim o golom finišu, da ne idemo dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A te sitnice na nasu stetu nisam ni pominjao, samo direktne poene 😄

O'Brajant je recimo ostecen za 4 slobodna bacanja, Uskokovic nije dobio dodatno bacanje posle onog naleta u prvom poluvremenu, dobili ste faul i dodatno bacanje za lakat u glavu nasem igracu... Realno smo vas dobili zasluzeno, jer smo bolji i sa drugom postavom, a onaj cokalija neka place ta svoja dva dana pa nek nastavi da radi, neki ce plakati jos dugo 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj me jebati za te faulove i bacanja, imali ste 13 bacanja više, a polomili ste nas u odbrani. 🙂

Detalj iz 3/4, minut i sitno do kraja, vama se svira drugi timski.

 

Ko kaže da niste dobili zasluženo? Rekoh da je ovo maksimum ovog tima Partizana. I to naš je služio šut.

 

 

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro, ostale tri cetvrtine smo bili u bonusu po 7-8 minuta, bolja odbrambena ekipa uvek stvara utisak da vise bije. Prvo poluvreme smo odigrali kriminalnu odbranu, pa primili smo 46p. Ja sam imao utisak da je Jaramaz napravio 25 faulova. Pejdza pogledas, odmah faul, Pejdz recimo u odbrani vuce non stop, jer je pacovcic i kasni.

Sudjenje je bilo lose, a svakako da ja necu bas isto kao ti da vidim odluke na vasu stetu i obrnuto 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaša odbrana je bila korektna tokom čitavog meča. Druga stvar je što smo mi pogađali sve, čak i prangije sa 8 metara preko ruke. Bilo je jasno da to ne može večito da prolazi. 

Pazi.

https://www.maxbetsport.rs/neverovatno-partizan-je-bio-bolji-od-zvezde-u-svim-segmentima-osim-u-jednom-taj-mu-je-dosao-glave-265034/

 

Izgubljene lopte haos.

 

Da si se ti pitao Jaramaz i Pejdž bi bili isključeni još u 1/4. Ajde, znamo se. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda ne postoji, original, ova kopija je govno, doduse isto govno kao i original, ako tako gledamo onda je i ova kopija original.

 

Sve u svemu slobodna bacanja odlucila, a kad to odlucuje zna se na ciju ce vodenic, naravno u korist Vuciceve mezimice i njegovog decka NEbojse Covica.

 

Smrt fasizmu, zveo Partizan !!!

  • Like 2
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...