Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Svakako jedna od 3 najbitnije titule u istoriji jugoslovenske klupske kosarke, posle Istanbula i Kecmana.......

JugoPlastiku, Cibonu i neku tamo Bosnu ne racunamo, oni su istupili iz Jugoslavije.

Prema tome, zasluzena pobeda nad SNS mutantom iz S. Supanca, sada je najbitnije da Savic i Bodiroga lobiraju da mutanti ne igraju Evroligu, da ne prljaju Arenu.

Stipendiju dati Milutinovu i Jaramazu, umesto Nanelija vratiti Marinkovica, Lesora prodati ostale zadrzati, naravo Papapetru neka ide, dovesti nekog crnca i to je to.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurac nema... Pijem.

Zaboleo me zub, posle 15 godina... Dobri geni, plus pravim lepu decu, al nebitno. Kaze lik, zub je ko casa, osmica malo gura sedmicu. 

Malo se kralo, jebote ono ni Major ne bi svirao onaj Fakundov faul kad se nije pomerio u bloku, apite me za djoku.

Da Coki nije bio na intenzivnoj, druge bi se pesme pevale.

Zoran Qrwa Savitj: Nedosanjani san mi je bio da igram za Crvenu Zvezdu!

Prvi put nisam stavio ni dinara na Zvezdu. Znalo se. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sustini nikad postenije sudjenje, sem sto se u Pioniru Lazicu dozvoljava da glumi Ratka Djurkovica u odbrani. 

U svakom slucaju vise je razloga da tkz cz ne igra EL, na primer nemaju tradiciju, dalje od zeleznika nisu magnet za publiku, igrali su u rusiji prijateljski mec....

Sve to staviti na hartiju pa u aktovku i jedna lepa kafica gde ce Bodiroga i Savic popricati na tu temu.

 

Od pojacanja ocekujem jos i povratak Veselog, za stipendiju.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego je vrv bio final 6? Sta god znacilo final four... Tu amatersku ligu nisam priznavao, dok vi laznjaci niste priznali vama da ste neki kao prvaci Europe. Jezivo. Sad je tek poluprofi liga, ono je bila lakrdija, to sad igra Igokea, osvajala Bosna i Bukva Sejo. 

JA FAKULTET NIIISAM JOS ZAVRSIOOOO

A S TOBOM SE UVIJEK DRUGI DRUZIOOOO

 

213773-gurovic.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...