Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

ludilo.

 

ceo top 10 od sinoć odličan.

 

http://www.youtube.com/watch?v=q8GDwujZ9J8

 

nisam verovao nakon ruki sezone da će neletov ljubimac len biti ovakva zver.

 

Izgleda da je baš mnogo napredovao, cifre su mu već dosta imporesivnije od Plamlija. A ovaj potez za nekog ko ima 2,18 je stvarno fascinantan.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овакав базер битер? Па не баш.

Мени је увек занимљиво кад у топ 10 убаце базер битере, немогуће шутеве, блокаде, а поготово технику и финте, досадно је кад буде 9 или 10 закуцавања.

 

А Лен стварно игра одлично, Пламли ће изгледа да иде негде пошто је Финикс довео Брендана Рајта и читао сам да планирају да он буде бекап за Лена. Бостон добио пика, сад имају 19 пикова у наредне две године. :rockdevil:

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manijak, mogao bi 'ladno da se profiliše u najbolju dvojku lige.

 

А Лен стварно игра одлично, Пламли ће изгледа да иде негде пошто је Финикс довео Брендана Рајта и читао сам да планирају да он буде бекап за Лена. Бостон добио пика, сад имају 19 пикова у наредне две године. :rockdevil:

 

Verovatno budže klupu za plej-of. Bolje bi bilo kada bi našvrljanu braću Moris negde oterali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја сам помислио, ужасно су прецењени посебно Маркус. Мало прангија, скок слабо. А и Пламли је прилична труба.

 

А Џими је већ најбоља двојка лиге. То што је Харден статистичка курва, то је друга ствар, Џими је најбоља дефанзивна двојка лиге, а и у нападу је међу топ 3 рецимо.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto Markifa?

 

Zato što je limitiran igrač. Ubaci on 25-30 poena Minesoti i Lejkersima, a kad dođu San Antonio i Čikago ne može vola da ubode, ima 3-15 iz igre i sl.

Defanzivni skok ništa posebno, tu je čak i tanji, kao i buraz mu naškrabani.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...