Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Nedovic izgleda u Golden State-u.

 

Na kraju mi se svidja sta je Minesota uradila, dobili su Muhameda ipak, i jos plus ovaj crnja koji je dobar za backup centra, da lupa banane malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opa, nisam ocekivao da ce nedo biti izabran u prvoj rundi. do jaja je sto ce voriorsi izgleda preseliti dzereta dzeka, taman bi imao dovoljno prostora da se pokaze. ovi iz gs-a hoce da ga ubace u ekipu vec ove sezone, sad sve zavisi od njega kako se pokaze na kampu, a mislim da nema sumnje da ce upasti u tim.

 

Na kraju mi se svidja sta je Minesota uradila, dobili su Muhameda ipak, i jos plus ovaj crnja koji je dobar za backup centra, da lupa banane malo.

 

slazem se, super su prosli. shabaz je pre godinu dana bio poredjen sa kobeom i hardenom, ocekivao sam da ce biti medju top 5, ne znam sta mu se desilo u medjuvremenu. a dieng je odlican odbrambeni igrac, videlo se to dok je igrao za kardinalse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Procitao sam da imao najbolji odraz i bio najbrzi na merenjima od svih pikova iz Evrope, to mu je sigurno pomoglo. Nadam se da mu je glava na pravom mestu i da ce napraviti nesto od sebe, tvarno nam treba igrac na spoljnim pozicijama za reprezentaciju.

 

Elem, ovo je izgleda dogovoreno:

 

Trade Details: KG, Pierce, Terry to Nets. 1st Rd picks in 2014, 2016, 2018 & Humphries, Wallace, Evans, Shengalia, Bogans to Celtics

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg :no: Netsi se zaleću baš, vlasnik obećava finale, Pierce i Garnett neće igrati još predugo, a sumnjam da će Kidd u svojoj prvoj sezoni kao trener dogurati do finala :mhihi: Ali otprilike su se rešili igrača koji nisu ispunili očekivanja prošle sezone; izgleda da je u Bostonu baš frka čim primaju nečiji otpad :no: OK, dobili su pikove, samo ne znam koliko visoko u prvoj rundi, ili to nije ni odlučeno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

krš od drafta. grčki crnja, nemački crnja, suicidalni ukrajinac, noel indijanac...

 

ako ništa drugo, vasilij karašev, tim hardavej i glen rajs su dočekali da im klinci igraju u nba...

odlazi ješovan, uništitelj košarke u penziju, dolazi drugi ješovan destruktivno nastrojen. ruski ješa pokupio garneta i pirsa, hoće sve i odmah, da skine sa trona arisonov majami (miki arison - ješa).

miodrag ješić da je komesar manje bi grešio...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' se za takve izjave koristi ono 'butthurt' :haha: Dalas je ove sezone kupio prašinu za ostalima, Novicki posle povrede nije uspevao da zaigra onako kako obično igra, tako da, mada kaže da je opušten tip, logično je pretpostaviti da je bio frustriran, što se videlo i na terenu :da: Jesu oni doveli neke nove igrače? Bili su dosta tihi tokom sezone, videlo se da nisu imali neku nameru da se bore za titulu, što je čudno, Dalas je obično prilično ambiciozna ekipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitah sinoć, i neka, dobio je sto šansi i ništa, kao da se nikada nije potrudio da poradi na odbrani, a ofanziva mu je predvidljiva odavno; u prethodne dve sezone nije uradio ništa za tim. Dobijaju Novaka, Camby-ja, pik iz prve runde sledeće godine i još neki pik iz druge runde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Knicks will send Steve Novak, Marcus Camby, Quentin Richardson, a 2016 first-round pick and second-round picks in 2014 and 2017 to the Toronto Raptors for Bargniani, according to league sources.

 

nisam imao pojma da je q-rich bio u njujorku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...