Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Не слажем се баш за америчку Љубав, тешко да се човек са толико скокова може назвати лошим одбрамбеним играчем.

Кливленд довео оног Кларка из Лејкерса, не знам који ће им курац. Белинели у Спарсима, послужиће итекако у ротацији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не слажем се баш за америчку Љубав, тешко да се човек са толико скокова може назвати лошим одбрамбеним играчем.

 

komesar štern retušira statistiku, dodaje mu nepostojeće skokove. sve to u kolaboraciji sa zapisničkim stolovima.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.nbaserbia.com/vesti/4450/andre-igudala-pojacao-voriorse

 

Како је дошао Игудала, то ми је јасно али како су успели Јути да увале Џеферсона ('ајде некако) и Биедринса(!) то је магија једна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја ценим да планирају сад Барнса и Богута да трејдују за Двајта. Криво би ми било да се раставе Кари,Томсон и Барнс али треба им центар, не би то уопште лош трејд био ни за Лејкерсе ни за ГС.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslali su Baidrinsa, Ričardsona i Raša u Jutu u zamenu za neke pikove

 

Ја ценим да планирају сад Барнса и Богута да трејдују за Двајта. Криво би ми било да се раставе Кари,Томсон и Барнс али треба им центар, не би то уопште лош трејд био ни за Лејкерсе ни за ГС.

 

Dvajt je slobadan agent, nemaju šta oni da trguju sa lejkersima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sign & trade или тако нешто, због селери кепа.

После Ала Џеферсона отишао и Милсап из Јуте. Они ако накрпе 10 победа следеће сезоне да се ударају у дупе ногама од среће.

 

Оде Двајт у Хјустон.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino za igudalu, vrh igrach. samo bedak zbog barnsa jer nece imati prostora za igranje, a pokazao je da je veliki talenat. josh kad bi toronto doveo nekog da nije invalid, krilnog centra pre svega, ova sezona bi mi bila puno zanimljivija za gledanje.

hjuston ce biti opasan. narochito ako stigne i smit, kako se pricha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не знам одакле вам те приче о томе да Барнс неће играти. Па кога то ГС има у ротацији ? Игудала ће вероватно играти и 2 и 3, мењати Клеја и Барнса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

не верујем баш да ће Игудала седети на клупи. могли би да излазе са нижом поставом, са Барнсом на четворци и Лијем на центру. изгубили би на снази тако, али би добили на брзини и експлозивности.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...