Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

kada bi minesota trejdovala / oterala šveda, onog portorikanca i musavog turijafa, a dovela hajnriha, ćelavog gortata (sa klupe, kad se pekmen umori) i npr. korvera, onda bi napokon ušla u plej-of i daleko dogurala u istom.

možda bi čak pokupila prstenje, ali pod uslovom da ljubav ne divlja kao proteklih sezona.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Почистила Индијана Чикаго у последњој четвртини. Чим је Роуз ушао и кренуо да силује било је готово. Тужно је што боље играју са сакатим Хајнрихом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje rasturanje laznih kosarkasa Grifina i deAndrea :haha: Mislim, na konto rasprave od pre par strana - jeste da Grifin utrpa svojih 20 poena i nekoliko zakucavanja svaku utakmicu, al bre kad treba da sutne sa vise od 3 metra od kosa ili napravi nesto sam, katastrofalan je.

Ja bih dodao da i nesto ne gotivim Riversa kao trenera, znam da njega puno uzdizu u nekog genijalnog trenera u Americi (a i Edin ga izgleda hvali), i jeste da ima tu titulu sa Bostonom, al ja nesto ne vidim tu njegovu genijalnost nigde tokom utakmica. Precenjen imo.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дерик Роуз - једно полувреме нула асистенција. Серем ти се у плеја.

 

пропустио је добар део прве и готово целу другу четвртину због проблема са фауловима

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaju potpuno nov tim. skupina anonimusa, takoreći.

nemaju zvezdu. bledso, koji je prošle sezone bio zamena krisu polu, je lider. ali, koliko vidim, igra se timski. u svakoj utakmici se neko drugi istakne - majls plamli, leteći grin, braća moris... tvrda ekipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha koja komedija od utakmice Majami-Boston. Ovaj Boston je toliko očajan, nemaju nikakve ideje, ništa akcije, u poslednjoj četvrtini su pogodili sve nemoguće šuteve koje su pokušali, a preko 50% su bila neka ludila preko ruke sa 6-7-8 metara, sve je ušlo, i opet će izgubiti :haha: Hm, hm, da li će, -2 i imaju napad, 20ak sekundi do kraja.

 

Ahahahahahaha, genijalno :haha: Green pogodio trojku iz okreta iz ugla u poslednjoj sekundi :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...