Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Јебени Зербијак, није било шансе да сам њим убодем тројку у НБА лајву. Али шмекерски тим Минесоте. Вечерас се гледа Филаделфија - Хјустон, да видимо тог Картер - Вилијамса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебени Зербијак, није било шансе да сам њим убодем тројку у НБА лајву. Али шмекерски тим Минесоте. Вечерас се гледа Филаделфија - Хјустон, да видимо тог Картер - Вилијамса.

 

Povređen je :haha: I ja sam hteo da gledam iz istog razloga :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

није први пут да се покачи са Барнсом. прошле године исто, и то опет након што је издоминирао Грифина (ваљда му изврнуо зглоб на руци, тако нешто)

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lin je jako poboljšao šut. Dosta je bilo sprdnje sa Hjustonom kada se videlo da su odlučili da im takav neproveren igrač bude glavna opcija na jedinici, ali eto ga, dečko dokazuje da nije bio samo kratkotrajna senzacija :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одличан они посао раде. Коцкали су се са Лином и нису лоше прошли. Није он топ класа, али је одличан играч, кад га крене може да натрпа 20 свакоме. Једино би мало морао креацију да побољша. Избунарили су Беверлија који одрађује ок одбрану ниоткуд, Парсонса су сјајно уболи, довели Хардена који кида, дали му да буде прва звезда екипе и то се већ исплаћује, ево Хауард је дошао да игра са Харденом. Ма какво дрво био Ашик они су га одлично искористили, следећи потез би требало да им буде да га трејдују за неке солидне играче. Све у свему,фали им још пар озбиљних играча да се кољу за титулу, ал' иду у одличном смеру, били су баш у бунару пре 2-3 године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...