Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

sad će opet mučeni derik vilijams da izvuče deblji kraj iz ovoga. nije toronto loše prošao u ovom trejdu, naročito zbog vaskeza i patersona. sad će se više ići na derouzana koji je sasvim solidan ove sezone. a kingsi su ovim potezom izgubili i jedinog veterana u timu (hejsa), što nikako nije dobro jer imaju dosta mladih i nezrelih igrača, a posebno zbog bugija kazinsa kojem je neki autoritet preko potreban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yup, i meni žao zbof Vilijamsa. Vaskez mi je jedan od potcenjenijih plejeva u NBA, evo gledam po američkim forumima kažu super, da bude drugi plej iza Laurija?! Svašta. Ja mislim da i Lauri treba da ide

 

Toronto se fino ovajdio, rešio se Geja i njegovog prenaduvanog ugovora, Paterson ume ok da šutne i ove sezone je solidno igrao, Vaskez dobar plej,i sledeće sezone će imati dosta mesta u cap-u. Hejs je ok za 10 minuta da igra backup centra.

 

S druge strane, ne vidim kako Gej i Kazins mogu da igraju zajedno :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmontirati ceo tim, ostaviti derozana i valanciunasa pa graditi oko njih. lorija trejdovati samo ako neko ponudi pikove iz prve runde, u sta cisto sumnjam jer se ocekuje jako kvalitetan draft iduce godine.

 

kraljevi su dobro prosli, imaju prilicno solidan tim na papiru. ostaje da vidimo kako ce funkcionisati na parketu. svakako ce tesko izboriti mesto u top 8 na zapadu. tamo svi sem jute konkurisu za plejof.

 

brat amir sinoc urnisao lejkerse 32 pts, 10 rebs :rockdevil: kobi mamba uglavnom bacao kamenje prema kosu, trebace vremena da uhvati formu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...