Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Мора Минесота да доведе бар 2 играча који могу константно да дају поене споља, овако ако дођу до плеј офа да певају. Рубио,Швед,Бареа,Мартин,Бадинџер ја ту стварно не видим ко би повукао и дао 20 поена у континуитету.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da se skroz ne slazem, al pretera ga sad. Martin je do pre koju godinu bio taj igrac koji bi davao 20ppg al ove godine kad su ga doveli sam bio siguran da nece. Imaj u vidu da takvi spoljni igraci ne rastu na drvecu.

Martin i Badindzer su bii ti koji su trebali da doprinesu sutem spolja ove godine, obojica imaju problema s povredama, Martin je ok i na pocetku sezone je uspevao da postigne to sto se od njega ocekuje, sad ne bas. Rubio isto ne sutira dovoljno dobro i mislim da je u toj trojici kljuc, plus je potrebna krsten igrac na 3, sto je Kirilenko bio, al jbg ode da igra za sugave Netse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма дај, то су све у најбољем случају солидни играчи. Треба им неки Лилард,Томсон,Кари, неко ко може да трпа. Мемфис, Чикаго, Минесота су екипе којима треба неко ко ће бити коснтантна претња по кош, класичан стрелац, да би успели да ураде нешто више. Рубио је одличан у нападу и као организатор али не даје поене. Бареа, Швед су исподпросечни, Мартин је ок, али је проблем што је споља он једини опасан плус зна да буде прилично неконстантан. Бадинџер је уништен повредама, он је у најбољем случају добар да буде 9. или 10, играч у ротацији.

Ја да сам им ГМ циљао би на неки велики трејд где би утрапили већину спољних играча некоме за неку звезду или за неке пикове. Реално, уз центарску линију какву имају плус Рубија верујем да има играча који би радо дошли.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto, slažemo se u većini stvari. Osim možda za Bareu, jer je on igrao ko zmaj u šampionskom timu Dalasa pre 3 godine. Samo što ja ne verujem da bi neki GM pristao na to da uzme Bareu, Šveda, Badindžera ili Martina u zamenu za nekog igrača kakav Minesoti treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могли су Геја да узму без проблема рецимо, бар ја тако мислим.

 

Nije Gej dobro resenje nikome u ligi, njemu za 20 poena treba 25 suteva, trebale bi im 2 lopte u napadu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...