Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Само ми није јасно како су успели да изгубе, ја се прешалтовао на Голден Стејт јер ми било досадно да гледам како деру Портланд. Недовић је очајан, извлачи се на шут за три, стоји у корнеру (!) не иде уопште на продор. Он у игри а Игудала преводи лопту, неће се он ове сезоне нагледати паркета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je baš Rose jedan od igrača za koje mislim da bi veoma dobro prošli i da su igrali pre 15-20 godina u NBA. U poslednjih nekoliko godina u NBA on je igrač koji igra sa najviše muda; apsolutno ga ne zanima koliko je ljudi ispod koša koji su duplo veći od njega, on svojim vratolomijama u vazduhu nalazi put do koša. Ali oni njegovi naskoci, to se vidi da je tu toliko siline i energije da nažalost Rose izgleda i kao najautodestruktivniji igrač u NBA sada. Ako se ispostavi da je i ova povreda ozbiljnija, mislim da to više nećemo gledati i da će morati da promeni način igre u nešto što je sličnije standardnom stilu igre jednog plejmejkera :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

неки амерички медији већ кренули да спекулишу да би могао да заврши каријеру, ако је повреда озбиљна као она претходна

 

јесте сада друга нога, али колена су то, из искуства знам да је најзајебанија ствар у питању

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...