Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Мајами дао МекРобертсу 23 милиона за четири године, не знам који се курац њима десио. Довели и Грејнџера 2 године, 4.2 милиона. Чак и да Вејд и Бош пристану на драстично смањење уговора овакво бахаћење са просечним МекРобертсом ми је потпуно сулудо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je Fraj lepu platu i u Sansima, ne znam zašto se čudite. U svakom slučaju je debelo preplaćen.

 

edit: Sjebao sam se, sad vidim

On July 1, 2010, Frye agreed to a 5-year $30 million extension with the Suns.
Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klivlend oslobadja pare - trejdovase Karaseva, Zellera, i Jack-a...Jel moguce da se Lebron vraca? :ph34r: Meni je nesto tesko da poverujem u to

Edited by WoS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vigins kao moze da igra i 2, mada to tek treba da se vidi, kao uostalom i sve u vezi s njim. Po mom misljenju, Lebronjara je najbolje i igrao na 4, to bi bila ok varijanta. Ili, postava Irving-Vigins-LBJ bi morala da ima bar jednog od preostale dvojice koji bi mogao da pogodi izdaleka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пише се да Ален иде уз Леброна где год овај да оде, тако да би у том случају он био тај који би погађао из даљине. Једино ми није јасно зашто су драфтовали Вигинса ако могу да доведу Леброна. У том случају ми је Џабари најлогичнија опција.

 

Улете Скал, е то са трејдом већ има смисла.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пише се да Ален иде уз Леброна где год овај да оде, тако да би у том случају он био тај који би погађао из даљине.

 

Mislio sam na pozicije 4 i 5

 

Btw, ja i dalje mislim da je najverovatniji scenario da svi ostaju u Majamiju, i Karmelo u Niksima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moralni patuljak. Ovi su bacali govna na njega kad je otisao i svasta mu govorili, palili njegove dresove, ko zna kakve jos vudu magije, a on se vraca. Ne interesuje me da li je zbog para ili zbog titule (jer je realna opcija da Kevin Love uskace umesto Wigginsa, a ovaj ide u Minesotu, pa ce to biti opak tim, jos ako im stigne Alen kako se prica), al nikada se ne bih vratio tamo. Crnja jedan klasicni. A i ovi ce sad da pocnu ponovo da svrsavaju na njega, glupi Ameri.

Edited by Veliko jaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haters gonna hate. Sada se svakako ne vraca zbog para. U principu, ispao je ljudina, posle svega apsolutno nije morao da se vraca u Klivlend, mogao je sva govna da tera u kurac.

 

Jos kad bi prestao da simulira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...