Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Мени је реално да то буде бекап варијанта, да се игра са једним високим играчем јер Кливленд осим Варежаоа нема ниједног полукрштеног центра. Мислим да ће прва опција да буде Кајри/Вејтерс/Леброн/Лав/Варежао, да ће Тристан да игра 4 и 5 и да ће понекад да се игра ово што је Казим рекао. Или можда планирају да Тристан иде на 5, а да Мерион буде бекап Лаву.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево читам сад на Спортанду да Клиперси хоће да га отпусте. Радуља има гарантованих милион и по, не верујем да је нешто расположен да им опрости неке паре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Је л' има неко искуства са НБА пасом? Узео бих ове године, али не знам ни како се плаћа, је л' мора да се има нека картица, нешто?

Ja sam plaćao standardnom visa electron karticom. Vezana je za dinarski račun, ali plaćam on-line bez problema. Odgovaraju mi utakmice koje počinju kasno, pošto taman kad se probudem, odgledam 2. poluvreme pre nego što odem na posao.

Jedno je bitno da znaš da se pretplata nastavlja automatski, ako ne otkažeš (slanjem mail-a).

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš utakmice da gledaš kad hoćeš, imaju premotavanje u toku live prenosa, to sam video dok sam sa ortakom Fincem koji to ima gledao. Majku mu mora da imaš pristup NBA TV-u, nekako mi glupo da to nije uključeno. Ali bre koliko je to do jaja urađeno što se prenosa tiče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da l' ste stvarno udareni mokrom čarapom, pa da plaćate jebene utakmice? Uvek možete da izbunarite neki strim, nije full hd, ali može da se gleda.

Inače mi je dovoljno pet sati sna, ali zbog prirode posla ne mogu baš da ostajem do sitnih sati. Ranije sam često hvatao prenose.

Kad krene razigravanje, a tad se prava košarka i igra, uvek se nađe na TV-u. Makar repriza.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao bih svaku utakmicu Raptorsa bez problema, ovako se trudim, ali ne moze bas uvek, jos gore sad kad sam bio u istocnoj vremenskoj zoni pa su kasnije utakmice pocinjale. Nisu oni neka velika ekipa, tako da ni izbor streamova nije prevelik, pa je tako i kvalitet uglavnom meh. Ima i league pass opciju da izaberes mozda 3 ekipe ako se ne varam pa da platis manje, ne znam da li to jos imaju ali bilo je ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde budi ozbiljan, kakav crni stream. Pre svega, ja lično ne bih platio jer ne pratim NBA toliko, ali usrani, zrnasti, seckajući, i muljavi stream porediti u odnosu na pravi HD snimak.. Neko ko ima ozbiljnu konekciju i voli NBA nema šta da razmišlja po tom pitanju.

 

Ovde se polovina švercuje po autobusima, a plaća svakojake gluposti, pa između ostalog i nba pas.

Ja, koji mesečno izađem dve hiljade evra, ne bih dao ni cent/paru. Ali šta ćeš, ima nas raznih...

Edited by vudun
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...