Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Пун ми је више курац суђења за ГСВ, до јаја сам их готивио, али вала сам почео у последње време да навијам против њих у свакој текми. Први тим лиге а оволико да се краде за њих, срамота. Још је у прошлом финалу суђење било ужас, ово вечерас је баш криминал. Фаул Каваију над Каријем кад га је зидао леђима је нешто најсмешније што сам икад видео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пун ми је више курац суђења за ГСВ, до јаја сам их готивио, али вала сам почео у последње време да навијам против њих у свакој текми. Први тим лиге а оволико да се краде за њих, срамота. Још је у прошлом финалу суђење било ужас, ово вечерас је баш криминал. Фаул Каваију над Каријем кад га је зидао леђима је нешто најсмешније што сам икад видео.

Niko u istoriji košarke nije imao toliku pomoć sudija kao KK CZ FMP ILL ove godine, izvućiću statistiku slobodnih bacanja u svim takmičenjima, a Kuruz će overiti pečatom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako Tumba, ja verujem da su svi grobari slavili kad je Zvezda uzela Kup evropskih samiona...

 

Ја сам плакао кад је Звезда добила Бајерн.

Ћале ме је питао да ли би навијао за албански клуб против Звезде и ја сам одговорио потврдно и наставио да плачем, па ме ћале отерао у кревет.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам плакао кад је Звезда добила Бајерн.

Ћале ме је питао да ли би навијао за албански клуб против Звезде и ја сам одговорио потврдно и наставио да плачем, па ме ћале отерао у кревет.

 

Pošteno, i ja sam navijao za Škendiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћале је иначе ваш, али је тотално ван спортске приче. Вечита његова дилема - како можеш да навијаш против српских клубова?

Није му сметало да навија за Звезду из Румуније ономад и стаје ми на муку.

 

Кад гледа са мном неку утакмицу, а то је баш ретко, готово увек је пушиона. Зато га на време упозорим да се удаљи.

 

Тако смо попушили на ЕП у кошарци, а он је понављао како се Дивац дригира,

Или на гостовању Шпанцима у неким квалификацијама кад је Ниша Савељић добио црвени, а Милинко Пантић ушао минут и по и одма' се повредио.

 

Срето, волим те више од Лагерте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато га на време упозорим да се удаљи.

 

Срето, волим те више од Лагерте.

RAUS CALE!

 

Lageta boginja...

 

 

 

STA LIZO

 

 

GRIZO!

'Svi znamo da je najveci ikada Piksi prcao Martina-Vaskeza kao konja.

 

A godine idu i looome nas

 

 

ma neka nek idu za ooovaj cas

Share this post


Link to post
Share on other sites

plakao sam kad je pala Sekuritatea

 

LMA - 26p 13sk

Diaw - 14p 8sk

 

ružna utakmica, SA skroz zatvorio male prdavce

 

sisaj, Kari

 

neko od debilnih komentatora sa SK je vikao "STEF JOVIIIIĆ" kad su gurbeti igrali protiv Unikahe

 

inače, Dankan je počeo s klupe tek treći put u karijeri (neverovatan podatak) i igrao samo osam minuta

 

https://soundcloud.com/altituderadionetwork/jokic-postgame

intervju s Jokićem posle utakmice

prebacite na 1.41 :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budimo realni, kad pocne plejof nece videti parketa, mozda garbage time, ako bude i bio u timu. Jeste da mu je prva sezona ali tesko da ce i sledece nesto da se promeni. Nece on u SA nikad dobiti neku ozbiljniju ulogu. Bolje mu je da ode u neku slabiju ekipu, kao Jokic.

 

Mislim da on ima samo na jednu godinu ugovor, tako da nije iskljuceno da mu neki drugi klub ponudi dobar ugovor na kraju sezone. Ipak se solidno pokazao, bez obzira sto je imao malu minutazu.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...