Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Trener Sparsa Greg Popović imao je karakterisčno filozofsko viđenje neuspeha, jer su mnogi videli njegovu ekipu u finalu sa Golden Stejtom.

- Život ide dalje... NASA je otkrila nove planete na kojima može da se živi. Da li ste videli to? Čak 1.200 planeta i onda je neko izgubio košarkašku utakmicu. Molim vas... dođite sebi - poručio je Popović, koga u americi zbog porekla zovu i Ludi Srbin.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само сам ушао да видим да ли јуриш неке поене и да ли су легле паре.

Prodala marva, falio jos koji poen. A sve je bilo sjajno do poslednje cetvrtice. Eto meni moja Mega vratila ono sto mi pripada. Sta napasti nocas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speights (kako li mu se već pravilnočita prezime) je najveća paljevina od igrača ikada. A,bre, brate daj loptu, da mi poživiš sto godina, samo još ovaj napad, ajde pa familija da ti cveta i kuća da ti peva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tompson razvalio. Samleli ih u finisu. Vestbruk izdivljao kad je bilo najvaznije.

 

Jebiga, navijao sam za njih. GS me vec zesce nervira, samo prangijaju trojke, poserem im se u igru. Ali, da imaju bolesno dobar sut spolja - nema dileme, najbolja suterska ekipa ikad.

 

Finale sa Klivlendom ce biti zanimljivo, rekao bih da su sanse 50-50. Naravno, OKC nema sanse u sedmoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kao rodjeni suter, moram da skinem kapu sinu Delovom. Pacovcic sutira preko ruke, pored ruke, posle kupanja u Dunavu i slicno i ne promasuje. Previse volim Majkla da bih nastavio dalje da ga hvalim, ali nemojmo se zezati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klivlend - skok katastrofa, posebno defanzivni, protok lopte u napadu ne postoji, šut ne ide

GS - Kari i Tompson zajedno 10 poena u prvom poluvremenu

 

šta se dešava :haha:

 

ovo uopšte ne izgleda kao plejof utakmica, kamoli kao finale

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...