Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Ne kapiram tu mrznju prema Jokicu. Koji je vama kurac svima, Trlaja vam je lizo jaja?

Ako Hjuston i Denver budu igrali finale, naravno da cu navijati da ga Tata Brada raskanta, ali zato sto sam navijac Hjustona ceo zivot a ne zato sto sam iz Zvone Boban iz Tobolca i logika mi na nivou Andjusa dok je imao minival.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne kapira mržnju prema Jokiću. Hjuston neće igrati finale. Zakazaće Brada kao prošle i pretprošle sezone. Otkako su apsili Anđusa, otišla je i brada seda. Ponovo lice ko bebino dupence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle sezone nije zakazao brada, vec se povredio cp3 i nije igrao poslednje dve utakmice. No, verovatno nece igrati finale. Ali ajd, nada postoji, ljubitelju luzerskih ekipa kao sto sam ja samo to ostaje.

Ne mogu da kazem da ga mrzim, ali ne mogu ni da zaboravim da je dosao Vucicu na inauguraciju.
Ne kontam koji ce to djavo nekome ko je uspesan.
Ni ja. Kao sto ne kapiram ni sta ce Gigsu jebanje burazerove zene. Ali me za to zabole bas pa kurac.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kapiram to sa inauguracijom
dečko je sportista, bavi se svojim poslom, ne uzima nikakvo učešće u domaćoj političkoj sceni, ne daje nikakve izjave o politici i društvu poput npr. Đokovića, dobio je poziv na koji je odgovorio dolaskom i to je to
nikada nisam čuo da je podržao Vučića na bilo koji način, da je potpisivao proglase podrške kao npr. Nemanja Matić, da je član stranke... ništa od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemmy sixx

Beše sam pogodio da će u sudbonosnoj utakmici šutirati trojke 1 / 13. Sreta izneverov'o onomad. Svejedno, izbaciti Denver iz plej-ofa, a ubaciti Finiks. Administrativnim putem. Ako treba.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 minutes ago, Underkuruz said:

dečko je sportista, bavi se svojim poslom, ne uzima nikakvo učešće u domaćoj političkoj sceni, ne daje nikakve izjave o politici i društvu poput npr. Đokovića, dobio je poziv na koji je odgovorio dolaskom i to je to

 

Pa ja ne bih ni to uradio, posebno posle 5 godina vlasti ovog ludaka.

Opet kazem, ne mrzim ga, ali ni ne pratim preterano.

 

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam neke hajlajtse Drazen protiv Jordana, ukupno 40 poena, Drazen dva vise.... To je kosarka, ovo je cirkus i vredjanje kosarkaske inteligencije i etike. Evo potpisujem da bi jedan Dzeremaja Mesi rasturio Jokica 1 na 1

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...