Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

^

izostavio si dva kljucna igraca, maglora i drvosecu arona greja.

 

koliko sam video ovaj ross igra izuzetno dobro odbranu, tu se najvise istice. zato su ga verovatno i pokupili jer ce odgovarati defanzivnoj taktici koju fura casey. dobar je u skoku iako je dvojka, ima odlican odraz. kontam da ce on i derozan biti zaduzeni za atraktivna zakucavanja i slicne egzibicije. slican tip igraca kao npr. iman shupert, samo dosta bolji u skoku rekao bih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam do malopre SAD protiv Brazila. Dobili Amerikanci 80:69. Brazil ih uništio u prvoj četvrtini, a ja počeo da gledam od 29:21 za Brazil; Ameri stigli, pa u drugom poluvremenu došli do +10, Brazilci se vratili na 5-6 razlike u poslednjoj četvrtini i izgubili na kraju. Amerikanci igraju očajno. Nikakva su ekipa, utakmicu su dobili na talenat, uigranost čista nula, kao da nemaju trenera, ni želju za timskom igrom. To je to, stalno menjaju ekipu, nećkaju se, sprdaju se sa slanjem nekih bezveznih reprezentacija. Moglo bi im se obiti o glavu bez problema. Za Brazil igrali Varejao, Barbosa, Nene, Splitter, ali razbio je Huertas, iskusno. Ako ovako Ameri budu igrali, mogla bi čak Španija biti glavni favorit za zlato :D Nemaju Amerikanci u reketu nikoga, Španci imaju da ih zakopaju pod košem. Čista je glupost bila zvati Griffina, jer njima treba odbrana protiv tehnika braće Gasola, a Griffin nema pojma u odbrani. Pošto se on povredio, zamena mu je ruki, još gora situacija, sada će Chandler i Love morati sami, što naravno neće moći, biće problema u reketu samo tako, što je do jaja, jer će biti zanimljivije utakmice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prošle sezone je beležio 10 poena po meču, ali treba uzeti u obzir činjenicu da je u najvećem košarkaškom cirkusu prisutan još od davne 1994. godine.

jak karakter i gospodin čovek izvan terena. trostruki dobitnik nagrade za fer-plej. uzor mladim kolegama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je Majami krenuo da grabi mogao bi on tamo, kažu da mu je to najverovatnije odredište. Nisam nešto upoznat sa njegovom karijerom i ne znam šta ga koči, mada koliko vidim šta ljudi pričaju izgleda je neozbiljan. Ali, gledao sam Minesotu neko vreme i može on jako jako dobro da igra, imali su jedan period kada su možda čak u većem delu napada odmah po prenošenju lopte preko polovine davali njemu loptu blizu reketa i dozvoljavali mu ili da igra jedan na jedan, ili da napravi neko dobro dodavanje, i dobro im je išlo, dobro se snalazio u tim situacijama. Mrcina je, krupan i ima dosta dobru tehniku, bar u poređenju sa američkim igračima slične građe. Pravo da vam kažem, meni je smešno da neka ekipa pusti igrača jer je neposlušan, tj. kakvi su to treneri i osoblje koji ne mogu da reše takav problem a uložili su milione dolara u igrača o.O U Majamiju trener nema nikakav autoritet, ali kontam da bi ga James i Wade doveli u red; realno, James je vođa te ekipe, mnogo više i od trenera Spoelstre, a verovatno u Jamesovom sistemu nema zajebancije, verovatno saigrači više njega slušaju nego trenera. Koliko je nepismen toliki je fanatik za osvajanje titule xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad nema nikakvih vesti, a nadam se da neće preći.

 

Wednesday, July 18

• Boston signed guard Jason Terry.

• Denver waived center Chris Andersen. Re-signed center JaVale McGee to a four-year deal.

• Houston waived forward Jon Leuer and center Jerome Jordan.

• Portland matched Minnesota's four-year offer sheet for guard Nicolas Batum.

• Toronto signed center Jonas Valanciunas to a two-year contract.

 

• L.A. Clippers signed forward Grant Hill to a two-year contract.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...