Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nije loš članak, ali neke su stvari čini mi se promašene. Majami je izmasakrirao Boston iz nekih drugih razloga, ne zbog toga što odbrana ne može da donese titulu. Boston je imao povređenog Allena i, što je bitnije, povređenog Bradley-a. Allen je zbog toga što je vukao povredu potpuno podbacio i ispromašivao stvari koje nikada ne promašuje, ali fora je što je Bradley postao vrlo bitan faktor u igri Bostona, posebno u odbrani; nažalost, njegova pozicija je kritična za igru protiv Majamija. Da je on igrao vrlo lako se moglo desiti da Boston dobije Majami, kao što je to radio u toku sezone.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi lepo, ali nisam siguran da će se, pre svega, miličić nešto naigrati.

 

ipak je potpisao za veteranski minimum, tako da može očekivati plafon 15 minuta po meču.

 

mogu ljudi da se čude kako to neš, koji je stariji 12 godina, ima legalan ugovor umesto veteranskog. jbg takva je politika u nba, rangiraju se igrači prema stažu i statističkim pokazateljima. miličićeve brojke su u padu (osim pretprošle sezone kada je bljesnuo sa blokadama), uglavnom su nisko kotirajuće, zato je i postao mlad veteran.

 

nadam se da će selitksi da se domognu velikog finala, i da će darko da zalepi koju bananu hauardu barabi.

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko igra centra u Bostonu uopšte? Pretpostavljam da će da vrate Garnetta na četvorku.

 

Meni baš nešto deluje da bi Miličić mogao da se naigra u Bostonu. Ako je istina to što se svuda priča kako je neradnik, u Bostonu toga nema i dovešće ga u red; ako je negde timskih duh ključni faktor za uspeh, onda je to slučaj u Bostonu. Realno, Miličić može da igra odlično u NBA ligi, a ako ga nateraju da to i želi, onda može da bude odlično pojačanje, još za tako mali ugovor, ludilo. Nije ni konkurencija nešto posebno, tj. Bostonu jako treba petica, i zato mi deluje još logičnije da ga neće pustiti da kulira i da ne daje sve od sebe. Ako im centre budu igrali samo ruki i treća rezerva Collins, neće se lepo provesti :)

 

Kod Bostona me najviše zanima kako će igrati Jeff Green, svi su ga već zaboravili, a dečko je bio fantastičan potencijal. Nije njega Oklahoma prodala zato što im nije trebao i zato što nije bio dobar igrač, već zato što su imali pored njega još tri mlade zvezde kojima su isticali početni ugovori i jednostavno bi morali da daju mnogo mnogo više novca na onu trojicu i ne bi imali za sve. Procenili su da mogu da zadrže trojicu i to je to.

 

Tu je i Ibaka, ajd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...