Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Gledao sam reprizu prijateljske Francuska-Španija i komentator je pominjao neke glasine o trejdu Toronta i Dalasa u kojem bi Kalderon otišao u Teksas.

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna vest u moru transfera - NBA proširuje upotrebu video review-a i isti će se moći iskoristiti da se odredi da li se igrač pravilno postavio pri iznuđivanju faula u napadu kao i za određivanje da li je lopta prilikom blokade bila u silaznoj putanji. Ali, sve to samo u poslednja dva minuta regularnog toka utakmice ili tokom celog trajanja produžetaka, tj. 'ključnih momenata' utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kortni Li prešao iz Hjustona u Boston, Roketsi dobili neke rezerve Seltiksa, a u sklopu tog trejda je i Pavlović poslat u Portland a Hjuston je dobio prava na Jona Diblera. Nije mi potpuno jasno šta Hjuston radi :D Daju iz nekog razloga ogroman novac Ašiku, dali su velike pare i za Lina, Hauarda izgleda neće uspeti dovesti, pokupili su ovde neke igrače za popunjavanje klupe, ali ko će im biti starteri? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston počinje da deluje kao dosta opasna ekipa. Obilo im se o glavu što nisu posebno obraćali pažnju na klupu, pa sada dovode sasvim solidne zamene za startere. Mene ipak najviše zanima kako će Grin igrati, ako on uspe da nastavi da se razvija bez prevelikih posledica operacije i propuštene sezone, uopšte me ne bi čudilo da opet dođu do velikog finala.

 

Hauard bi mogao u Lejkerse, izgleda to trenutno deluje najverovatnije. U trejd bi bio uključen i Klivlend, koji bi dobio Bajnuma, Lejkersi bi dobili Hauarda, a u Orlando bi došao Varežao i gomila pikova, valjda svi od Klivlenda, negde sam pročitao da su Lejkersi sve potrošili na Neša. U tome je bila caka, tj. Orlando nije hteo razmenu Bajnum za Hauarda, već su hteli još nešto, a priča se da su Lejkersi našli partnera u Klivlendu koji bi trebalo da obezbedi te dodatne delove za razmenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nisu pripremne utakmice, to su utakmice letnje lige u kojima igraju uglavnom rukiji, drugogodisnjaci (poznatiji kao sophomori :wink: ) i anonimusi iz raznih delova sveta koji su draftovani od strane tih ekipa ranije, ali jos nisu igrali u NBA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...