Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

gledao finale sinoć u nekoj bašti, uz obaveznu šalu, video sam jednu jako zgodnu malu. :o

zaslužena pobeda bajerna, ali roben je stvarno potvrdio klasu. bio je apsolutno iznad svih na terenu, oba pogotka su njegova.

 

predviđam da će gvardiola da ostane do božićnih praznika. nikako duže.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

bajern,bio,bolji,ali, jbg,utakmica, izgubljena, van,terena, prljavo,odigrano, s,bajernove,strane,da,poremeti,atmosferu,u,borusiji

 

definitivno,kao,da,je,gvardiola,već,tu,kao,da,su,počela,ciganska,vremena,za,bavarske,kobasice

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciganska vremena, jašta. bolje bi bilo da as poput robena na vreme zatraži transfer, a novopostavljeni kormilar neka se mačuje sa danteom, boatengom, šaćirijem, gomezom i kojekakvim nejmarima, rasnim pojačanjima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo djed,jes' da je mator i izlapeo,ali svi moderni treneri mogu da sanjaju da imaju upola autoritet kao on.imam utisak da kad se onako razbeci na njih kao misle da im se breca rodjeni djed,npr mancicniju bi samo gledali kako da kresnu zenu ili 'ceru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бих имао дилему ни једног часа кад је Гросе Отмар у питању.

Сад кад ви ми неко рекао - али Отмар је у старачком дому, не може ни да хода - брк би ми се само насмејао и опет би добио посао првог тренера.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo kurac,otisao bi on odmah posle prve sezone,kad bi sve uzeo.vratio se on kuci ocigledno,najbolje mu je bilo tamo,neka ga.malo da se ovaj cigos blamira koji mjesec da ga ja i dovla pljujemo i da se vrati djed da nastavi dominaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sto picka nije reagovao kad je ekipa pala?kurac moj,najkrivlji je on,cekao penale kao i svaki pilicar.

 

sta da promeni, koga da ubaci, sve nesto mislim da bi ono drvo Siber napravio razliku...

i da je cekao penale, pa sta, i celsi je prosle godine cekao penale (i docekao).

Share this post


Link to post
Share on other sites

o cemu ti to?nije bilo gecea i sad nema nikog zivog da igra?da mu nije slucajno henes kriv sto on ima kerov kurac na klupi?cekao je sa sahinom i onom bukvom od spica do drugog gola,sto nije sahina umjesto groskrojca ubacio kad je pala ekipa i bajern poceo sa ofanzivom?pretjerano serete,ispali su pilicari i cao zdravo.najtuznije je sto ima ljudi koji spocitavaju bajernu sto je bio bolje fizicki pripremljen,kakvih sve anonimusa na ovom forumu ima.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ko je rekao da je Henes kriv sto ovi nemaju klupu? Nemaju je jer do sada nisu imali para da kupe igrace za rotaciju, morali su da menjaju igrace koji su odlazili. I zbog toga su im igraci umorniji engo bajernovi, kad celu sezonu sva takmicenja igra maltene jedna postava.

 

Imas pravo jedino za Sahina, ali i on se vratio iz rela i liverpula u tako raspadnutom stanju da verovatno nista ne bi doprineo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Bajern,da,je,hteo,pošteno,da,odigra,ne,bi,obelodanio,transfer,Gecea,u,nevreme,time,je,duh,ekipe,uzdrman,i,nema,tu,šta,da,se,priča,ko,je,kada,koga,ubacio

 

ja,kao,navijač,Bajerna,moram,da,priznam,da,se,klub,služio,nefudbalskim,smicalicama

 

Pobeda,nije,čista,a,mogla,je,biti

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...