Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Ма знам и јако ми је криво због тога. 2 пута се потпуно бесмисленим потезима, односно одлукама судија, уништава добијена утакмица и избачен јак ривал.

Svi eminentni fudbalski strucnjaci kazu da je jedina losa odluka na tom mecu bilo to sto na kraju siptarsko crnacka narkomancina Ferdinand nije dobio crveni karton , a ti ronzaj i tesi se da je Uck united ostecen , ostecen je Real i to je cinjenica .

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одиграо је "још лепши од најлепшег" за мене своје у Бајерну.

3 лопте би му биле недовољне да задовољи свој посрани его.

 

Нојер - Лам, Шкртел, Бадштубер, Алаба - Швајни, Мартинез - Рибери. Крос, Милер (Дракси у ротацији, може шта хоћеш, све је лако кад си млад) - Гомез.

 

Фергусон кад би видео овај тим, само би занемео и не би могао да се спусти низ степенице Олд Трафорда.

Рекао би: "Ох, мој Лутере".

 

da se ne lazemo,alaba je tanak za beka,vidjelo se to i sinoc.lam mora desno da igra,jebem ga u usta,zasto su onda rafinju uzimali i usrali mu se u karijeru?pod obavezno jedan krsten lijevi bek dogodine,ili da daju rafinji da igra a lam lijevo.

 

ko do sad nije skontao,brat dovla se zajebava za stopere iz istog razloga sto kukamo zadnje 3 sezone - nece da kupe pa da im od toga zivot zavisi.svajni nazad,isko malo ispred,martinez u sporting hihon,dzabe ako treba.sto se novih stopera tice ja mislim da humels ttreba da ispostuje pilgrimejdz a bajern da nastavi sa -kupujmo domace-.

 

ja sam imao providjenje i vidio bejla dogodine u bajernu.ako tako bude,jebe mi se hoce spic biti uja ili ce ostati gomez,ili ce i gvardiola da vrti njih dvojicu po potrebi.staklenka zadrzati,dati mu tri lopte kuci da se igra i uvoditi ga iskljucivo tamo nekim mancesterima.dakle nojer - rafinja - humels - boateng - lam - svajni - isko moj te stisko - miler ili kroos ili isko ili kroos - riberi - bejl (staklenko po potrebi) - uja ili ko vec bude gvardioli po ukusu,ako skartuju gomeza onda dovesti brata edina da igra zadnje 25 min i da glavom pisa po sirotinji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

šta lupa ovaj Blagoe, Švajni digra zadnjeg veznog???

 

pa ovo izgleda kao da ću morati da započnem debatu izvanštoperskih razmera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Благи, какав Иско, немој ме зајебавати.

Један Мартинез је довољан за 20 година. Нећу да гледам цигане у екипи.

 

Направиће оно што је Ван Гал направио од Барселоне.

Јебем те животе.

 

Нећу ни Бејла. Који ће им курац? За то сам да се доводи домаће (Шкртел је изутак јер је човек класа).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ja ne znam odakle uopšte ta priča o transferima kad su nekoliko puta naglašavali da drastičnih ulaganja neće biti

 

neka dođu Škrtel i Gece i dosta, mada mislim da će pre Howedes nego Škrtel, Humels teško

 

mislim da Gvardiola nije tolika cigančina da od nemačke ekipe pravi nekakav Maroko, da je hteo da kupuje sve živo otišao bi u Siti. Doći će samo Nemci kao pojačanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хеведес је завршена прича. Пре пар дана је продужио уговор до 2017.

Да су реаговали на време следеће године би плесао и кидао ноге као некад Томас Линке.

 

Хумелс неће доћи за све паре света. А тако и треба јер га нису испоштовали.

 

Бато, што се тиче Гвардиоле, видећеш кад крене прелазни рок.

Хенес држи све конце, а он је отишао у курац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa može Henes da misli šta hoće, Bavarci su bili i jesu okosnica nacizma, dakle oni cigančine neće uvoziti tako lako, niti će navijači na to pristati

 

tipujem da više od dva pojačanja neće biti , i to jedan iz Borusije, najverovatnije Gece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бејл може или у Манчестер или у Реал, не видим где другде

 

Ja ga u Mancesteru uopste ne vidim,posto oni toliko ne placaju igrace.Ako je Totenhem za Modrica trazio 40 milja (a seti se samo da ga je Ferguson hteo,pa na kraju odustao zbog para),za ovoga ce traziti 60 da ga jebes.A toliku lovu daju samo Real,Siti,Celzi i PSG.I prica zavrsena.

 

ja ne znam odakle uopšte ta priča o transferima kad su nekoliko puta naglašavali da drastičnih ulaganja neće biti

 

Kurac nece biti.Ako su doveli Gvardiolu,trazice i igrace.Na kraju krajeva,kada su i doveli Gvardiolu rekli su da su pripremili 250 milja za pojacanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine ce potrositi.Sa dovodjenjem Gvardiole su pokazali ambicije.A njemu u timu sigurno nece igrati Mandzukic,Alaba,Van Bujten,Boateng,Timoscuk i slicni anonimusi.Ukoliko ostave ovaj tim,i ne urade nista po pitanju rekonstrukcije,zaista ne vidim poentu u dovodjenju Gvardiole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

onda ne vidim poentu dovođenja Gvardiole

 

sa 250 miliona i Vermez bi s Bajernom pišao po Realu, Barseloni itd...

 

mora da se iskoristi omladinski tim kao što je Gvardiola radio i u Barsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

bato,ne siri dezinformacije.on je trazio tolike pare za formiranje tima po svojoj viziji,i ovi mu dali.klele su se i druge svabe da nece u bajern pa sve sto je valjalo je zavrsilo eventualno u bajernu.meni licno smrdi ta prica toliko im je humels zamjerio itd na klasicno dizanje cijene,kao sto je bilo sa balakom naprimjer.to dal' ce dovoditi spance,hoce bar par komada jer je i sam spanac,ja najvise prizeljkujem iska jer realno nema bajern pravog pleja lise kroos-a,a za dominaciju treba ti bar 2 igraca na svakoj poziciji,narocito toliko bitnoj.mene je sve strah da ce na kraju dovuci npr vilju ili slicnog invalida.

 

van gal je posao kuci cim je izgubio autoritet,ne sumnjam da ce ga ovi trsiti cim to bude slucaj.s' druge strane,gvardiola nema preogromnu karijeru iza sebe da sa apsolutnom tasnoscu mozemo da tvrdimo da nece nauciti kako da zadrzi autoritet.

 

sto se svajnija tice on regularno igra zadnjeg veznog jos otkad je van bomel poceran iz ekipe,i to radi vrhunski.sad,sto i van gal i hajnkes vole da daju vise prostora njemu i ubace klasicnog defanzivnog veznog je druga prica,a i grdilo igraca se izmjenjalo od bomela pa naovamo,i nijedan nije valjao.

 

dovla:

 

sto se bejla tice,publika je naviknuta na ofanzivna krila,sam gvardiola takodje,od vrhunskih igraca samo je bejl dostupan,a ja se ne bih bunio jer ovaj takodje ima po koju mozdanu celiju u glavi i moze i kreativno nesto da uradi.sam si skontao da je roben vec u drugom planu,mozda ga i poceraju,a cisto sumnjam da ce gvardiola narocito da zapne za njemce,narocito sto ih vec ima dosta u timu,da ne bi imao opet problem kao u barsi sa jakim taborom.u svakom slucaju,lako cemo srati ako mu ne krene,treba sacekati,ja i dalje vjerujem upravi,rezultati zadnjih sezona me tjeraju da im vjerujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@trlaja

Ne pricaj svasta,sa mnogo vise para Siti pusi od koga stigne.I Celzi pusio godinama od gore navedenih.Kakav Vermez,kakvi bakraci.

 

Barsin omladinski tim je on i stvorio i vodio.A da ne pricamo da je i on sam dete Barselone.U Bajernu je padobranac,nikako nije za komparaciju.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
za dominaciju treba ti bar 2 igraca na svakoj poziciji

 

što Barsa nikad nije imala, niti bilo ko drugi ko je osvajao LŠ

 

mislim stvarno, nemojmo da lupetamo

 

Švajnštajger je plej, a Kroos teško da je Trequartista, mada igra na toj poziciji, kao i Miler, dakle sve je u sredini pokriveno sem Švajnijevog mesta, a držati nekog na klupi da čeka Švajnija da izađe iz igre je neozbiljno i bacanje para

 

to što je to idiotska Barsa uradila sa Fabregasom ne znači da se to tako radi, a Real je to učinio s Modrićem tek kada je Alonso ušao u 32. godinu života pa i Ćavi je dogurao do 32 pa je dobio zamenu), a Švajni ima još do tih godina

 

@trlaja

Ne pricaj svasta,sa mnogo vise para Siti pusi od koga stigne.I Celzi pusio godinama od gore navedenih.Kakav Vermez,kakvi bakraci.

 

Barsin omladinski tim je on i stvorio i vodio.A da ne pricamo da je i on sam dete Barselone.U Bajernu je padobranac,nikako nije za komparaciju.

 

Čelsi i Siti su krenuli od NULE, Bajern je u prva tri najjača tima u Evropi danas, a kakav bi bio sa 250 miliona pojačanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сјеба ми се проклета тастатура. Ни сам не знам како.

Корстим проклету вирт.таст.

 

Генерално се слажем са Мушицким.

 

Швајни је цм менаџерски речено, а Крос АМ, мада може да одигра цм, али то није то.

Дакле, Швајни није плеј као што је то, рецимо, Ћави или некада Гвардиола. Они јесу иста позиција, ал су у питању различити типови играча. Швајни му дође нека комбинација ДМ и ЦМ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Švajni i Alonso su plejmejkeri, i Pirlo je slična pozicija, samo je slab u defanzivi

 

Ćavi je bliži Švajniju nego recimo Ozilu i Krosu ili Snajderu

 

nije isto ali je bliži Alonsu i Švajniju

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

o cemu vi to?i bato ako ces da citas ono sto napisah po sopstvenom nahodjenju mani me se.

 

prvo ja rekoh da svajnija treba staviti kao zadnjeg veznog jer vrhunski odradi i tu poziciju,jer je zvijer u defanzivi.pleja ne igra kad je kroos u ekipi,miler to nikad nije ni igrao.cistoktvnih treakvista u modernom fudbalu nemas ni 10 a da su sam vrh svjetskog fudbala,a i bajernu ne treba jer bi u ovom mom projektovanom timu bilo dovoljno kreativnih igraca na vise pozicija.

 

cu nemaju timovi 2 igraca na svim pozicijama,kontam da si ti procitao po 2 istih karakteristika ili po 2 vrhunska,a drugo je sta sam ja napisao.svajni po meni moze da ide nazad umjesto gustava i slicnih,bolji je,slicno kao sto je gvardiola radio sa cavijem kad buskec nije igrao,samo sto je svajni doktor za defanzivu kad se poredi sa njim.naravno,ovo sve vazi samo ako gvardiola dovuce iska,i krene da sve njih kombinuje u prvoj postavi.

 

svajni je najbolja radilica modernog fudbala danas,jedini donekle slican igrac njemu danas je alonso,samo sto je svajni bolji trkac i defanzivac a alonso kreativniji i bolji tehnicar.zato kazem da gvardiola nema sanse da ce da se osloni na samo jednog kreativnog igraca u sredini,i sigurno ce jos kojeg da drzi na klupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...