Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Jbg, posto nema teme za Superkup samo bih da izjavim nemerljivo zadovoljstvo cinjenicom da je Falkao, kao sto sam svojevremeno i predvideo, svetski pokarao Celzi. Mislim da je decko jos jednom dokazao da je -ubedljivo- najbolji klasicni centarfor na svetu trenutno. Nazalost, ostace zabelezno da je taj isti Celzi, kao i svojevremeno Inter upisao LS, ali ostaje satisfakcija da je Atletiko ipak dva puta u tri godine razbio navodno najbolje timove na svetu, koliko god se ta utakmica igrala za prestiz. Jos samo kada ne bi imali retardsku upravu, dugove ko Real (a nemerljivo manje prihode) i odbranu ko sir, bilo bi nesto od njih.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, slazem se :) Samo ipak su, koliko god to meni bilo mrsko da priznam, postali kompletni fejl posle Murinja, kao sto ce i Celzi ove godine da ispusi..to je bilo poredjenje. U svakom slucaju, mnogo mi je drago za Falkaa, samo da ga ne prodaju nekom ruskom/arapskom magnatu makar jos neko vreme, da mogu da uzivam u igri makar jednih crveno-belih.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Доминација. :rockdevil:

 

И не знам која је ово фора, да само два играча из једног тима могу. Зар није увек било по три? :confused: Таман сам Ђордија ставио у одбрану, али курац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...